MasterChef’te ödül oyununu kim kazandı? 24 Kasım 2020 MasterChef Türkiye’de bu hafta ödül neydi?

Ekranların en çok izlenen yarışması MasterChef Türkiye’de bu akşam ödül oyunu heyecanı yaşandı. 24 Kasım Salı akşamı MasterChef 107. bölümde ödül oyununda ilk olarak takımlar karşı karşıya geldi. Birbirinden lezzetli makarnaların yapıldığı ilk turu kazanan takımın yarışmacıları, ikinci turda bireysel olarak karşılaştı. Dört yarışmacı arasında en güzel turtayı yapan kişi ödülü kazandı. Peki, MasterChef’te ödül oyununu kim kazandı? Bu haftanın ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 24.11.2020 23:39
Değiştirme Tarihi: 24.11.2020 23:39
MasterChef’te ödül oyununu kim kazandı? 24 Kasım 2020 MasterChef Türkiye’de bu hafta ödül neydi?

TV8 ekranlarından ilgiyle ve heyecanla takip edilen MasterChef Türkiye’de haftanın ilk takım oyunu bu akşam oynandı. MasterChef 2020’nin 15. haftasında kurulan Mavi takım ve Kırmızı takım, ödül oyununda makarna konsepti ile yarıştı. Dört çeşit makarnanın yapıldığı oyunun ilk turunu kazanan takımın yarışmacıları, ikinci turda bireysel olarak mücadele etti. Şeflerin istediği orman meyveli turtayı en güzel yapan yarışmacı, bu haftanın ödülünü kazanan isim oldu. Peki, 24 Kasım MasterChef Türkiye’de ödülü kim kazandı? Ödül neydi? İşte MasterChef 107. bölümde oynanan ödül oyunu detayları…

MASTERCHEF’TE ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef’te bu akşam ödül oyunu ilk turunda takımlar karşı karşıya geldi. Şeflerin yapmalarını istediği dört çeşit makarna için dörder yarışmacı eşleşmesi yapıldı ve düellolar belli oldu. Makarnaların yapılması için 50 dakika süre verdi. Oyun sırasında şefler, oyunu durdurup yarışmacıların tezgahlarını değiştirdi. Böylece herkes, arkadaşlarının yaptığı makarnayı bıraktığı yerden tamamlamaya çalıştı. Sürenin sonunda ise şefler tadım yaparak kazanan takımı açıkladı. Düellolarda Mavi takımın yaptığı üç makarna, şefler tarafından daha çok beğenildi. Böylece Mavi takım, ödül oyunu ilk turunu kazandı.

BU HAFTANIN ÖDÜLÜ NEYDİ?

MasterChef Türkiye’de şefler, bu haftanın ödülünü 25 bin lira olarak açıkladı.

MASTERCHEF 2020’DE ÖDÜLÜ KİM KAZANDI?

Bu akşam oynanan ödül oyunu ilk turunu kazanan Mavi takım, ikinci turda bireysel olarak mücadele etti. Ödül olan 25 bin lirayı kazanmak için orman meyveli tart yapmaya çalıştı. Şefler, bu tatlı için yarışmacılara 40 dakika süre verdi. Süre bitiminde şefler tadım yaptı. Bu dört yarışmacı arasından rakiplerine göre daha başarı olan Özgül, ödül oyununu kazandı ve 25 bin liranın sahibi oldu.