MasterChef’te ödül oyununu kim kazandı? 17 Aralık MasterChef 2020’de ödülü kazanan ikili

Ekranların en çok izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye’de bu akşam eğlenceli bir ödül oyunu ekrana geldi. MasterChef’in 17 Aralık Perşembe tarihli 123. bölümünde ödül oyununa 2019 sezonu yarışmacıları katıldı. Eski ve yeni yarışmacılar eşleştikten sonra ödül için en lezzetli yaratıcı yemeği yapmaya çalıştı. Epey eğlenceli anların yaşandığı oyunu kazanan ikiliyi şefler açıkladı. Peki, MasterChef’te ödül oyununu kim kazandı? Hangi ikili ödülü kazandı? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 17.12.2020 22:50
Değiştirme Tarihi: 17.12.2020 22:50
MasterChef’te ödül oyununu kim kazandı? 17 Aralık MasterChef 2020’de ödülü kazanan ikili

TV8’in fenomen yarışma programı MasterChef Türkiye 2020’de büyük finale iyice yaklaşıldı. MasterChef yeni bölümde geçen sezonun altı yarışmacısı, bu akşam oynanan ödül oyununa konuk olarak katıldı. Beş yarışmacı, MasterChef 2020’de son beş yarışmacısı ile eşleşti ve ödül için birlikte yaratıcı bir yemek yapmaya çalıştı. Yasin’in yerinde duramadığı, herkese bulaştı MasterChef yeni bölümde keyifli anlar yaşandı. Peki, MasterChef 2020’de ödül oyununu kim kazandı? Ne kadar ödül kazandılar? 17 Aralık MasterChef ödül oyunu detayları haberimizde.

ÖDÜL OYUNUNDA KİMLER EŞLEŞTİ?

MasterChef yeni bölümde ödül oyunu öncesinde eski yarışmacılar kura çekti. Kura çekilişi sonrasında Emir – Cemre, Eda – Serhat, Alican – Eray, Yasin – Özgül ve Barbaros – Batuhan eşleşmesi çıktı.

MASTERCHEF’TE ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’de eski ve yeni yarışmacıların buluştuğu eğlenceli ve keyifli bir ödül oyunu oynandı. Kahkahaların havada uçuştuğu ödül oyununda yarışmacılardan yaratıcı bir yemek yapılması istendi. Verilen bir saat sürenin sonunda beş adet çok lezzetli yemek yapıldı. Şefler, tadımını yaptığı yemekler arasında seçim yapmakta zorlandı.

MasterChef ödül oyununda Barbaros – Batuhan, Serhat – Eda ve Cemre – Emir çiftleri finale kalan isimler oldu. Bu finalistler arasından sıyrılan ve yaptığı yemekle büyük övgü alan Barbaros – Batuhan ikilisi, MasterChef’te ödülü kazandı.