MasterChef’te ödül oyununu kim kazandı? 17 Aralık MasterChef 2020’de haftanın 3. eleme adayı kim oldu?

Ekranların heyecan dolu yarışması MasterChef Türkiye’de bu akşam ödül oyunu oynandı. 17 Aralık Perşembe akşamı geçen sezondan beş yarışmacı ile MasterChef 2020’nin son beşi ile eşleşti. Bu ikililer şefin istediği yemeği en iyi şekilde yapmaya çalıştı. MasterChef 123. bölümde Yasin, Alican, Cemre, Eda, Batuhan ve Mustafa konuk olarak katıldığı programa ayrı bir renk kattı. Mustafa dışındaki yarışmacılar, bu sezonun yarışmacıları ile eşleşip ödülü kazanmak için omuz omuza mücadele etti. Peki, MasterChef’te ödülü kim kazandı? MasterChef 2020’de bu akşam ödül ne oldu? Bu akşam dokunulmazlığı kim kazandı? İşte merak edilen yeni bölüm detayları…

Yayınlanma Tarihi: 18.12.2020 00:24
Değiştirme Tarihi: 18.12.2020 00:33

TV8 ekranlarından büyük bir ilgiyle takip edilen MasterChef Türkiye 2020’de finale az bir zaman kaldı. Ve yarışmada heyecan gittikçe daha da artmaya başladı. Bu akşam, 17 Aralık Perşembe, MasterChef’in 123. bölümü ekrana geldi. MasterChef 2019’un şampiyonu ile birlikte başarılı beş yarışmacı, bu sezonun son beşi ile birlikte ödül oyunu için yemek yaptı. Kura çekilişi sonrasında eşleşen yarışmacılar, şeflerin istediği yemeği verilen sürede en iyi şekilde yapmaya çalıştı. Eski – yeni yarışmacıların eşleşmelerinde eğlenceli sahneler ekrana yansıdı. Eşleşen yarışmacılar ne kadar uyumlu çalışabildi? MasterChef’te ödül oyununu kim kazandı? Bu akşamın ödülü neydi? MasterChef'te bu akşam dokunulmazlığı kazanan yarışmacı kim oldu? MasterChef yeni bölüme dair detaylar haberimizde.

MASTERCHEF’TE ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’de bu akşam Yasin, Alican, Cemre, Eda, Batuhan ve Mustafa konuk olarak ödül oyununa katıldı. Kura çekilişi sonrasında Emir – Cemre, Eda – Serhat, Alican – Eray, Yasin – Özgül ve Barbaros – Batuhan eşleşmesi çıktı. Ödül oyununda şefler mystery boxtan malzemelerden bir yaratıcı yemek yapmalarını istedi. Bunun için ise verilen süre bir saat oldu. Süre sonunda yarışmacılar, hazırladıkları yemekleri şeflere sundu. Şefler, sunulan yemeklerin tadımını yaptı ve finale kalan çiftleri çağırdı. Finale kalanlar Serhat - Eda, Barbaros - Batuhan ve Cemre - Emir oldu. Gecenin üçüncüsü Serhat ile Eda ikilisi seçildi. MasterChef'te bu akşam ödülü kazananlar Barbaros ve Batuhan oldu.

MASTERCHEF'TE BU AKŞAM DOKUNULMAZLIĞI KİM ALDI?

MasterChef'te bu akşam ödül oyunu sonrasında dokunulmazlık oyunu oynandı. Serhat, Özgül ve Emir'in oynadığı dokunulmazlık oyununda Somer şefin özel tarifi yapılması istendi. Bu yemeğin yapılması için verilen süre bir saat 15 dakika oldu. Süre sonunda şeflerin beğenisine sunulan yemeklerin tadımı yapıldı. Tadım sonrasında şeflerin en beğendiği tabak Emir'in oldu ve dokunulmazlığı kazandı.

3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Dokunulmazlık oyunu ile birlikte haftanın 3. eleme adayı da belli oldu. MasterChef'te Somer şefin tabağını en zayıf hazırlayan Serhat, eleme potasına giren 3. yarışmacı oldu.

MASTERCHEF’TE BU HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye’de son beşe kalan yarışmacılar ile 18. haftada bireysel mücadele başladı. Bu hafta yapılan iki eleme oyunu sonucunda potaya giren iki isim belli oldu. Haftanın ilk eleme adayı Eray olurken ikinci eleme adayı Barbaros oldu.

AİLELERLE BİRLİKTE ÖDÜL OYUNUNDA DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI!

MasterChef Türkiye’de bu hafta son beşe kalan Barbaros, Eray, Özgül, Emir ve Serhat’ın oynadığı ödül oyununa sürpriz konuklar katıldı. Ödül oyununa Serhat’ın nişanlısı, Eray ve Barbaros’un annesi, Özgül’ün eşi ve Emir’in arkadaşı katıldı. Konukların tek tek gelmesi sırasında yarışmacılar ve konuklar arasında duygusal anlar yaşandı. Ailelerle birlikte oynanan soru – cevap oyununu kazanan Serhat ve nişanlısı oldu.