MasterChef’te ödül oyununu kim kazandı? 15 Aralık MasterChef 2020 ödül oyununu kazanan kim oldu?

MasterChef Türkiye 2020’nin finaline çok az bir zaman kala, ödül oyunları ve eleme oyunlarının heyecanı artmaya devam ediyor. MasterChef’te bu akşam yarışmacılar, birçok başarılı aşçının çıktığı şehirlerimizden olan Bolu’da mücadele etti. Oynanan ödül oyununda yarışmacılar pişirdikleri yemekleri önemli konuklara servis etti. Heyecan dolu mücadelenin ardından Serhat, Barbaros, Emir, Eray ve Özgül arasından bir kişi en başarılı tabağı çıkararak ödülün sahibi oldu. Peki, MasterChef’te ödül oyununu kim kazandı? 15 Aralık MasterChef 2020 ödül oyununu kazanan kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 15.12.2020 22:59
Değiştirme Tarihi: 15.12.2020 22:59
MasterChef’te ödül oyununu kim kazandı? 15 Aralık MasterChef 2020 ödül oyununu kazanan kim oldu?

TV8 ekranlarının başladığı günden bu yana reyting rekorları kıran yemek yarışması programı MasterChef Türkiye 2020’nin yeni bölümünde bu akşam yarışmacılar ödül oyununda karşı karşıya geldi. Bolu’da önemli konuklar için yemek yapan yarışmacılar arasından sadece bir kişi en başarılı tabak olarak seçildi ve ödül oyununun kazananı oldu. Peki, MasterChef’te ödül oyununu kim kazandı? 15 Aralık MasterChef 2020 ödül oyununu kazanan kim oldu?

MASTERCHEF’TE ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef’te ödül oyununu kim kazandı? Sorusunun yanıtı, heyecan dolu yarışma programının takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. Son 5 yarışmacı olan Eray, Barbaros, Serhat, Özgül ve Emir bu akşam Bolu’da önemli misafirlere yemek hazırladı. Ödül oyununda mücadele eden yarışmacılar en iyi tabağı çıkarmak için mücadele etti. Heyecan dolu mücadelenin ardından konuklar en beğendikleri tabakları oyladı ve mücadelenin kazananı ortaya çıktı. MasterChef’te bu akşam ödül oyununun kazananı Eray oldu.

ÖDÜL NEYDİ?

MasterChef'te bugün Bolu'da oynanan ödül oyununu kazanan yarışmacı olan Eray 25 bin TL'lik büyük ödülü kazandı.

MASTERCHEF’TE İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef’te finale çok az bir zaman kala heyecan dolu mücadeleler yaşanmaya devam ediyor. Haftanın ilk eleme oyununda son 5 yarışmacı olan Eray, Barbaros, Emir, Serhat ve Özgül en iyi Beef Wellington’ı yaparak, eleme adayı olmamak için mücadele verdi. Zorlu bir MasterChef yemeği olan Beef Wellington yarışmacılara adeta ter döktürdü. Heyecan dolu mücadelenin ardından yarışmacılar yemeklerini tamamladı ve şefler kritik bir kararla haftanın ilk eleme adayını belirledi. Böylelikle en az başarılı tabağı yaparak haftanın ilk eleme adayı olan isim Eray oldu.

İlgili Sayfalar: Magazin