MasterChef’te mavi takım kaptanı kim oldu? 19 Ekim MasterChef 2020’de kaptanlık oyununu kim kazandı?

Sevilen yarışma MasterChef Türkiye’de bu akşam kaptanlık oyunu heyecanı yaşandı. 19 Ekim Pazartesi günü MasterChef’te onuncu haftanın kaptanlık oyunu ekrana geldi. MasterChef 2020 81. Bölümde kaptanlık oyunu üç aşamalı olarak oynandı. Geriye kalan 13 yarışmacı arasından final turuna kalan ve en başarılı olan isim, kaptanlık oyununu kazandı ve bu haftanın Mavi takım kaptanı oldu. Peki, MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı? Mavi takım kaptanı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 19.10.2020 23:04
Değiştirme Tarihi: 19.10.2020 23:04
MasterChef’te mavi takım kaptanı kim oldu? 19 Ekim MasterChef 2020’de kaptanlık oyununu kim kazandı?

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışma programı MasterChef Türkiye’de üçüncü sezon tüm heyecanıyla devam ediyor. Bu akşam MasterChef 2020’de haftanın yeni takımlarını belirlemek için ilk olarak kaptanlık oyunu oynandı. Diğer kaptanlık oyunlarından farklı olarak üç aşamalı olarak oynanan bu oyunun sonunda gecenin en başarılı ismi, bu haftanın Mavi takım kaptanı oldu. MasterChef’te bu sezon ilk defa kaptanlık yapacak olan bu isim izleyenleri heyecanlandırdı. Peki, MasterChef’te mavi takım kaptanı kim oldu? Bu akşam MasterChef 2020’de kaptanlık oyununu kim kazandı? İşte 19 Ekim Pazartesi MasterChef 81. bölümde oynanan kaptanlık oyunu detayları…

KAPTANLIK OYUNU FORMATI DEĞİŞTİ!

MasterChef Türkiye’de bu akşam farklı bir kaptanlık oyunu oynandı. Daha önce kaptanlık oyunlarında yarışmacılar sadece bir oyun oynar ve bu oyunda hazırlanan yemeklerden en başarılı olan isim, kaptanlık oyununu kazanmış olurdu. Bu akşam, MasterChef’te kaptanlık oyunu üç aşamalı idi. İlk turda başarılı olan dokuz kişi sonraki tura geçti. İkinci turda ise beş kişi final turuna kaldı. Son turda bu beş yarışmacıdan en başarılı olan isim kaptanlık oyununu kazandı.

MASTERCHEF’TE KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef’te bu akşam oynanan oyunlar ve bu turları geçen yarışmacılar şu şekilde;

İlk oyun - Soğuk sandviç yapıldı. Başarılı 9 kişi; Eray, Furkan, Ayyüce, Ebru, Emir, Barbaros, Berker, Özgül, Sefa

İkinci oyun - Sıcak sandviç yapıldı. Final turuna kalan beş kişi;  Eray, Ayyüce, Ebru, Emir, Barbaros, Sefa

Üçüncü oyun - Eggs Benedict

MAVİ TAKIM KAPTANI KİM OLDU?

MasterChef 2020’de kaptanlık oyunu final turuna kalan beş yarışmacı, Eggs Benedict yaptı. Verilen süre sonunda şefler, hazırlanan bu yemeğin tadımını yaptı ve sonrasında gecenin kazanan yarışmacısını ilan etti. Bu akşam, MasterChef’te kaptanlık oyununu kazanan Eray, Mavi takım kaptanı oldu. Eray, Kırmızı takım kaptanı olarak da Emir'i seçti.