MasterChef’te MasterClass’ı kim kazandı? 4 Ekim 2020 MasterChef Türkiye’de MasterClass ödülünü kazanan kim?

Ekranların sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye’de bu akşam MasterClass heyecanı yaşandı. MasterChef 2020 yarışmacıları, 70. bölümde ekrana gelen MasterClass’ta çok özel bir çikolata eğitimi aldı. Eğitim sonunda yapılan sınav ile teknikleri en iyi şekilde kullanan yarışmacı, çok özel bir MasterClass ödülü kazandı! Peki, MasterChef’te MasterClass’ı kim kazandı? 4 Ekim Pazar MasterChef Türkiye’de MasterClass ödülü ne oldu?

Yayınlanma Tarihi: 04.10.2020 21:16
Değiştirme Tarihi: 04.10.2020 21:16
MasterChef’te MasterClass’ı kim kazandı? 4 Ekim 2020 MasterChef Türkiye’de MasterClass ödülünü kazanan kim?

TV8’in fenomen yarışması MasterChef Türkiye’de üçüncü sezon tüm heyecanıyla devam ediyor. 4 Ekim Pazar MasterChef 70. bölümde yarışmacılar, MasterClass eğitimi aldılar. Bu akşamki MasterClass konusu ise çikolata. Bu konuda önde gelen ustalardan alınacak eğitim sonrasında MasterChef 2020 yarışmacılarından birisi, MasterClass ödülü kazandı… Peki, MasterClass’ı kim kazandı? MasterClass ödülü ne? İşte detaylar…

MASTERCHEF’TE MASTERCLASS’I KİM KAZANACAK?

MasterChef Türkiye’de bu akşam ekrana gelecek MasterClass’ta yarışmacılar, çikolata konusunda eğitim aldı. Bu eğitim sonunda teknikleri en iyi şekilde kullanan yarışmacı, MasterClass’ı kazandı. Bu akşam MasterClass'ı kazanan isim Ayyüce oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCLASS ÖDÜLÜ NE?

Bu akşam yapılacak MasterClass eğitimi sonrasında yapılacak sınavı en iyi şekilde yerine getiren yarışmacı, usta şef Sedat Yaman ile çikolata workshop eğitimi kazanacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

SEDAT YAMAN KİMDİR?

Sedat Yaman 2004 yılında Bolu Mengen Aşçılık Okulu’ndan mezun olmuştur. Beş yıldızlı otellerde yaptığı stajının ardından meslek hayatına da otellerde devam etmeye karar vermiş, Antalya’da ve İstanbul’da çeşitli otellerde çalıştıktan sonra Çırağan Kempinski Palace’ta görev almıştır. Bir süre Titanic Hotels’in Koordinatör Pastane Şefi olarak çalışan Şef Sedat Yaman, kariyerine Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’in Pastane Şefi olarak devam etmektedir. Pastacılıkta ülkemizin önde gelen ustalarından olan Şef Sedat Yaman, yurt içi ve yurt dışı organizasyonlarda madalyalar kazanmıştır.