MasterChef’te MasterClass ödül oyununu kim kazandı? İşte 16 Eylül Masterchef 2020 MasterClass’ı kazanan isim

MasterChef Türkiye 2020’nin yeni bölümünde bu akşam heyecan dolu anlar yaşandı. Somer Şef, Mehmet Şef ve Danilo Şef’ten MasterClass eğitimi alan yarışmacılar, tavuk kesme ve pişirme tekniklerine dahil eğitimler aldı. Eğitimlerini alan yarışmacılar daha sonra MasterClass ödül oyununda karşı karşıya geldiler. Ödül oyununda tavuk parçalama işlemi yapan yarışmacılar arasından en iyi tabağı çıkaran kişi ödülü kazanan kişi oldu. Peki, MasterChef’te MasterClass ödül oyununu kazanan kim oldu? İşte 16 Eylül 2020 MasterClass’ı kazanan isim.

Yayınlanma Tarihi: 17.09.2020 00:18
Değiştirme Tarihi: 17.09.2020 00:18
MasterChef’te MasterClass ödül oyununu kim kazandı? İşte 16 Eylül Masterchef 2020 MasterClass’ı kazanan isim

TV8 ekranlarının herkes tarafından büyük bir ilgi ve heyecanla takip edilen yemek yarışması programı MasterChef 2020’de bu akşam MasterClass heyecanı yaşandı. MasterClass ödül oyununda karşı karşıya gelen MasterChef yarışmacıları, bu akşam aldıkları eğitimi en iyi şekilde tabaklarına yansıtmak için yarıştı. Yarışmanın bitmesinin ardından MasterChef izleyicileri, ‘MasterClass ödül oyununu kim kazandı?’ sorusunun yanıtını aramaya başladı. Peki, MasterChef’te MasterClass ödül oyununu kazanan kim oldu? İşte 16 Eylül 2020 MasterClass’ı kazanan isim…

MASTERCLASS’TA YENİ DÖNEM!

MasterChef Türkiye 2020’nin yeni bölümünde bu akşam yarışmacılar MasterClass eğitimi almak için toplandı. Somer Şef, yarışmacılara MasterClass eğitiminin artık yeni döneme girildiğini ve aşamalar olacağını belirtti. MasterChef’te bu akşam ilk önce Mehmet Şef’ten eğitim alan 16 yarışmacı arasından sadece 8’i verilen ödevi doğru yaparak Somer Şef’in Masterclass’ına katılabildi. Somer Şef’in Masterclass’ı sonrasında verilen ödevi en iyi terine getiren 4 kişi ise Danilo Şef’ten MasterClass eğitimi alma hakkı kazandı. MasterChef’te bundan sonra kazanan kişiler tüm eğitimlerin tamamını alabilecek.

MASTERCLASS ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye 2020’nin yeni bölümünde bu akşam bir kez daha MasterClass heyecanı yaşandı. Somer Şef, Danilo Şef ve Mehmet Şef bu akşam yarışmacıları MasterClass’ta oldukça incelikli eğitimler verdi. Bu akşam yarışmacılar tavuk pişirme ve kesme tekniklerini öğrendi. Kesim tekniklerinde Mehmet Şef adeta şov yaptı. MasterClass eğitimlerini en iyi şekilde alan yarışmacılar, MasterClass ödül oyununda karşı karşıya geldi ve en iyi tabağı yapan yarışmacılar bir sonraki tura geçme şansını yakaladı.

Mehmet Şef’ten Masterclass eğitimi alan 16 yarışmacı arasından ödül oyununda en başarılı olan 8 isim Esra, Barbaros, Özgül, Sefa, Eray, Selin, Ayyüce ve Uğur oldu. Bu 8 isim Somer Şef’in Masterclass’ına katılmaya hak kazandı. Somer Şef’in Masterclass eğitiminden başarıyla geçen 4 isimse Uğur, Barbaros, Esra ve Sefa oldu.

Uğur, Barbaros, Esra ve Sefa Danilo Şef’in Masterclass’ına katılmaya hak kazandı ve ördek göğsünü en iyi şekilde pişirmeye çalıştı. En iyi tabağı hazırlayan 1 isimse bu haftanın Masterclass’ını kazanan isim oldu.

Böylelik MasterChef’te bu haftanın Masterclass’ını kazanan isim Esra oldu.

ÖDÜL NEYDİ?

MasterChef Türkiye 2020’nin Masterclass’ını kazanacak ismin hak edeceği ödülü Mehmet Şef açıkladı. MasterChef yarışmacıları arasından bu akşamki Masterclass’ı kazanan isim, oldukça ünlü bir İtalyan restoranında tüm gün boyunca Masterclass eğitimi alacak.