MasterChef’te kim kazandı? İşte 8 Kasım MasterChef’te haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu kazanan takım

MasterChef Türkiye 2020’nin yeni bölümünde haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı sorusunun yanıtı, nefes kesen yarışma programının takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. MasterChef Türkiye 2020'de mavi ve kırmızı takım yarışmacılarının oluşmasıyla birlikte perşembe akşamı haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı ve ilk dokunulmazlığı kazanan takım kırmızı takım oldu. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu ise dün akşam adeta nefes kesti. İkinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım ise mavi takım oldu. Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununda bu akşam yarışmacılar saray mutfağında yer alan yemekleri pişirdi ve en başarılı olan takım haftanın üçüncü dokunulmazlığını kazandı. Peki, MasterChef’te kim kazandı? 8 Kasım MasterChef 2020’de haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 08.11.2020 21:48
Değiştirme Tarihi: 08.11.2020 21:48
MasterChef’te kim kazandı? İşte 8 Kasım MasterChef’te haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu kazanan takım

TV8 ekranlarının herkes tarafından büyük bir ilgi ve heyecanla takip edilen yarışma programı MasterChef Türkiye 2020'de haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu bu akşam nefes kesti. MasterChef’te bu akşam mavi ve kırmızı takım yarışmacıları, şeflerin verdiği saray mutfağı menüsüyle kıyasıya savaştı. Pestilli tutmaç çorbası, kavun dolması, soğanlama ve güllaç yapan yarışmacılar, dokunulmazlık oyununda zorlu anlar yaşadı. Peki, MasterChef’te kim kazandı? 8 Kasım MasterChef 2020’de haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

HAFTANIN ÜÇÜNCÜ DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

İzleyicileri ekran başına kilitleyen heyecan dolu yarışma programı MasterChef Türkiye 2020’nin yeni bölümünde bu akşam mavi ve kırmızı takım yarışmacıları kritik bir oyun için karşı karşıya geldi. Haftanın üçüncü dokunulmazlığı için karşı karşıya gelen iki takım, saray mutfağı yemeklerini yapmaya çalıştı. Pestilli tutmaç çorbası, soğanlama, kavun dolması ve güllaç yapan iki takım yarışmacıları, en iyi tabakları çıkarmak için mücadele etti. Müthiş mücadenin sonunda şeflerin en çok beğendiği ve dokunulmazlığı kazanan takım mavi takım oldu.

MASTERCHEF'TE İKİNCİ DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden bu yana, izleyicileri ekran başına kilitleyen yarışma programı MasterChef 2020'de haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu dün akşam oynandı. Mavi ve kırmızı takım yarışmacıları çikolata fabrikasında, çikolatalı tatlılardan oluşan 5 farklı tabak hazırladı. Heyecan dolu oyunda mavi ve kırmızı takım yarışmacıları şefleri en çok etkileyecek tabağı hazırlamak için son ana kadar mücadele etti. Keyifli mücadelenin sonunda haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım mavi takım oldu.

MASTERCHEF’TE İLK DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’de ilginç bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Oyunda yapılacak menüyü, düelloyu kazanan Serhat belirlemişti. Serhat, MasterChef 2020 jürisi şefler ile birlikte menüyü İrlanda Mutfağından yemeklerden oluşturdu. Kırmızı takım, bu menüyü bir gün önceden biliyor ve yemeklere hazırlanmıştı. Mavi takım ise ilk defa oyun öncesinde duyduğu menü, bu dezavantajla başladı. Oyun sırasında Kırmızı takım yarışmacıları, Mavi takım göremesin diye tencerelerle önlerini kapatması dikkat çekti. Eray’ın oyun sırasında gizlice Kırmızı takımın çalışması ise izleyenleri güldürdü. Bu yemek için verilen süre ise bir saat idi. Süre bitiminde şefler, hazırlanan yemeklerin tadımını yaptı ve kazanan takımı açıkladı. Bu akşam, Mavi takım bilmedikleri, hazırlanmadıkları menüde iki yemeği rakiplerine göre daha başarılı yaptı. Fakat üç yemeği şefler tarafından beğenilen Kırmızı takım, dokunulmazlığı kazanan takım oldu.

MASTERCHEF’TE BU HAFTANIN MAVİ VE KIRMIZI TAKIM YARIŞMACILARI

Kaptanlık oyununu kazanarak Mavi takım kaptanı olan Emir ile onun seçimi ile Kırmızı takım kaptanı olan Serhat, tek tek yarışmacıları seçerek bu haftanın takımlarını oluşturdu. İşte 12. haftanın takımları…

MAVİ TAKIM: Kaptan Emir, Furkan, Esra, Eray, Ayyüce, Sefa

KIRMIZI TAKIM: Serhat, Barbaros, Uğur, Özgül, Ebru