MasterChef’te kim kazandı? 24 Ağustos 2020 MasterChef Türkiye’de kaptanlık oyununu kim kazandı?

MasterChef’te kaptanlık oyununu kazanan yarışmacı belli oldu. 24 Ağustos Pazartesi akşamı MasterChef Türkiye’nin 35. bölümü ekrana geldi. MasterChef 2020’de yeni haftanın kaptanlarını ve takımlarının kadrosunu belirlemek için kaptanlık oyunu oynandı. Geçen haftadan farklı bir formatla ekrana gelen kaptanlık oyununda lezzetlerin kapışması heyecanla izlendi. Bu akşam yapılan 2. Kaptanlık oyununda yarışmacılardan istenen yemek “Islak Hamburger”di. En iyi tabağı çıkaran yarışmacı, kaptanlık oyununu kazandı. Peki, MasterChef’te kim kazandı? MasterChef Türkiye 2020 kaptanlık oyununu kim kazandı? Takımlar nasıl oluştu?

Yayınlanma Tarihi: 24.08.2020 22:48
Değiştirme Tarihi: 24.08.2020 22:48
MasterChef’te kim kazandı? 24 Ağustos 2020 MasterChef Türkiye’de kaptanlık oyununu kim kazandı?

Ekranların en çok izlenen programı MasterChef Türkiye’de heyecan 2. hafta ile devam ediyor. Geçen hafta yapılan dokunulmazlık oyunları ve elemeler sonrasında MasterChef Sedat, yarışmaya veda etmişti. Bu akşam, MasterChef 2020’de yedekten ana kadroya seçilen Sefa Okyay Kılıç ile birlikte 16 yarışmacı, yeni haftanın kaptanı olabilmek için mücadele etti. Islak Hamburger konulu kaptanlık oyununda verilen sürede en iyi tabağı hazırlayan yarışmacı, mavi takımın kaptanı oldu ve Kırmızı takımın kaptanını seçti. Sonrasında ise kaptanlar arasında düello oyunu oynandı. Peki, MasterChef Türkiye 2020’de ikinci kaptanlık oyununu kim kazandı? Kimi kırmızı takım kaptanı seçti?

MASTERCHEF’TE KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef 2020’de bu haftanın kaptanlık oyunu için yarışmacılardan istenen yemek Islak Hamburger oldu. Bunun için 40 dakika süre verildi. Yarışmacılardan bu süre içinde 8 adet ıslak hamburger yapmaları istendi. Sürenin bitiminde ise yetiştiremeyen yarışmacılar Gülşah, Ebru ve Tanya oldu. Sonrasında şefler masaları dolaşarak hazırlanan hamburgerlerin tadına baktı. Aralarında yaptıkları değerlendirme sonrasında Duygu, Uğur, Esra, Berk ve Furkan öne çağrıldı. Bu yarışmacılar arasında en zayıf tabağın sahibi Berk oldu. En başarılı yarışmacı Uğur, MasterChef'te bu haftanın Mavi takımın kaptanı oldu.

MAVİ TAKIM VE KIRMIZI TAKIM KAPTANLARI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye yeni bölümde yapılan kaptanlık oyunu sonrasında en başarılı tabağı hazırlayan kişi Uğur oldu. Mavi takımın kaptanı olan Uğur, kendisine rakip olarak Özgül'ü kırmızı takım kaptanı olarak seçti.