MasterChef’te kim kazandı? 22 Eylül Salı MasterChef Türkiye’de ilk dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Ekranların sevilen yarışması MasterChef Türkiye’de haftanın ilk dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı. MasterChef’te dün akşam kaptanlık oyunu sonrasında altıncı haftanın yeni takımları belirlenmişti. Oluşturulan yeni Mavi takım ve Kırmızı takım, 22 Eylül 2020 tarihli MasterChef 61. bölümde “Salaş Balıkçı” teması yemeklerini hazırladı ve lezzetlerini kapıştırdılar. Mücadelenin sonunda şefler hazırlanan yemekleri tattılar ve MasterChef’te dokunulmazlığı kazanan takımı ilan ettiler. Peki, MasterChef’te 1. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Mavi takım, süre avantajını kullanabildi mi? Dokunulmazlık oyununda hangi yemekler yapıldı? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 22.09.2020 22:39
Değiştirme Tarihi: 22.09.2020 22:39
MasterChef’te kim kazandı? 22 Eylül Salı MasterChef Türkiye’de ilk dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

TV8 ekranlarından ilgiyle takip edilen MasterChef Türkiye’nin 61. bölümünde 1. dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. MasterChef 2020’de altıncı haftanın takımları dün belli olmuştu. Uğur’un kaptan olduğu Mavi takım ile Emir’in kaptan olduğu Kırmızı takım, dokunulmazlığı kazanmak için en iyi             “Salaş Balıkçı” temalı yemekleri yapmaya çalıştı. Dün akşam yapılan düelloyu kazanan Mavi takımın bu oyunda beş dakika süre avantajı vardı. Birbirinden iddialı iki takımın hazırladığı yemeklerin tadımı sonrasında dokunulmazlık oyununu kazanan belli oldu. İşte 22 Eylül 2020 tarihli MasterChef Türkiye’de dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

DOKUNULMAZLIK OYUNUNDA HANGİ YEMEKLER YAPILDI?

Takım oyunu: Salaş balıkçı menüsünde Kırlangıç çorbası, levrek Marin, İstavrit tava, Balıkçı salatası, Uskumru pilaki, Fırında helva vardı.

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF’TE DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’de altıncı haftanın ilk takım oyunu olan dokunulmazlık oyunu bu akşam ekrana geldi. Mavi takım, takım kaptanı Uğur’un kazandığı düello sonucunda beş dakika süre avantajına sahipti. Mavi takımın 45 dakikası, Kırmızı takımın 40 dakikası vardı.

Haber ile ilgili metin girin!.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef 2020'de bu akşam dokunulmazlık oyunu için şefler beş yemek üzerinden takımları değerlendirdi. Salaş Balıkçılık konsepti ile hazırlanan yemekler şeflerin beğenisine sunuldu. Tadım sonrasında şefler, yemekleri tek tek hangi takımın kazandığını açıkladı. Oyunda Mavi takım dört yemekte başarılı olarak dokunulmazlık oyununu kazandı.