MasterChef’te kim kazandı? 2 Eylül MasterChef 2020’de dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

MasterChef'te dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı sorusunun yanıtı, izleyicileri ekran başına kilitleyen yarışma programının takipçileri tarafından merak edilmeye başladı. MasterChef Türkiye 2020'de kırmızı ve mavi takım yarışmacılarının oluşmasıyla birlikte dün akşam haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı ve ilk dokunulmazlığı kazanan takım mavi takım oldu. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu ise bu akşam büyük heyecan yarattı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda bu akşam iki takım yarışmacıları, çölyak hastalarının yiyebilecekleri yiyeceklerden oluşan tabaklar çıkardı. Peki, MasterChef’te kim kazandı? 2 Eylül MasterChef 2020’de dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 02.09.2020 22:39
Değiştirme Tarihi: 02.09.2020 22:39
MasterChef’te kim kazandı? 2 Eylül MasterChef 2020’de dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

TV8 ekranlarının herkes tarafından büyük bir ilgi ve heyecanla takip edilen yarışma programı MasterChef Türkiye 2020'de haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu bu akşam nefes kesti. MasterChef’te bu akşam mavi ve kırmızı takım yarışmacıları çölyak hastalarının yiyebilecekleri yiyeceklerden oluşan tabaklar hazırladı. Şeflere tabaklarını sunan yarışmacılar arasından sadece bir takım daha çok beğenildi ve dokunulmazlığı kazanan taraf oldu. Peki, MasterChef’te kim kazandı? 2 Eylül MasterChef 2020’de dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

MASTERCHEF'TE İKİNCİ DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden bu yana, izleyicilere heyecan dolu anlar yaşatan yarışma programı MasterChef 2020'de haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı. 
Çölyak hastalığı yaşayan vatandaşların yiyebilecekleri tarzda yiyecekler hazırlayan yarışmacılar, daha sonra yaptıkları yemekleri şefleri sundu. Heyecan dolu oyunda mavi ve kırmızı takım yarışmacıları şefleri en çok etkileyecek tabağı hazıralamak için son ana kadar mücadele etti. Heyecan dolu mücadelenin sonunda haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım kırmızı takım oldu.

İLK DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef 2020’de bu haftanın ilk dokunulmazlık oyununda mavi ve kırmızı takım yarışmacıları karşı karşıya geldi. Meksika Mutfağı’ndan esintilerin ekrana geldiği yeni bölümde şefler istedikleri yemekleri en başarılı şekilde hazırlayan takımlara dokunulmazlığı verdi. Böylece Mavi takımın beş dakikalık avantaj ile başladığı dokunulmazlık oyununun kazananı belli oldu.

-Tortilla Çorbası'nda en başarılı takım, jüriler tarafından Mavi takım olarak belirlendi.

-Jürinin kararına göre Guacamole sosta en başarılı tabağı Mavi takım hazırladı.

-Sucuklu Karidesli Taco'da en başarılı takım jüriler tarafından Mavi takım olarak belirlendi.

-Tamale tabağında bu akşam en başarılı takım, Kırmızı takım olarak belirlendi.

-Etli Fasülyeli Enchilada yapımında en başarılı takım, Kırmızı takım oldu.

-Börülceli Mole tabağında en başarılı olan takım, Mavi takım oldu.

Böylece, 1 Eylül Salı akşamı MasterChef 2020’de dokunulmazlık oyununu kazanan takım, Celal'in kaptanlığındaki Mavi takım oldu.

MASTERCHEF TÜRKİYE'DE HAFTANIN İLK ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye'nin dün akşam ekrana gelen 43. bölümünde haftanın ilk iki eleme adayı belli oldu. Dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takımda bireysel dokunulmazlığı kazanan Eray oldu ve eleme potasına Özgül’ü gönderdi. Böylelikle haftanın ilk eleme adayı Özgül oldu.

Kırmızı takım yarışmacıları daha sonrasında eleme oylaması yaparak bir eleme adayı daha ortaya çıkardı. Eleme potasında daha fazla oy alarak haftanın ikinci eleme adayı olan isim Duygu oldu.

KIRMIZI VE MAVİ TAKIM YARIŞMACILARI KİMLERDEN OLUŞUYOR?

Mavi takım: Celal, Barbaros, Serhat, Esra, Tanya, Ebru, Sefa ve Berker

Kırmızı takım: Eray, Furkan, Emir, Uğur, Özgül, Duygu, Ayyüce ve Gülşah