MasterChef’te kim elendi, kim veda etti? Barbaros mu Esra mı? 15 Kasım MasterChef 2020 eleme gecesi

MasterChef Türkiye’de elenen isim belli oldu. 15 Kasım Pazar akşamı ekrana gelen MasterChef 100. bölümde önce takımlar arasında son dokunulmazlık oyunu oynandı. Ardından kaybeden takım yarışmacıları bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Son olarak ise yapılan oylama ile 3. eleme adayı belli oldu. Haftanın eleme adayları olan üç yarışmacı ile oynanan eleme oyunu sonrasında yarışmaya veda eden isim belli oldu. Peki, MasterChef’te kim elendi, kim gitti? MasterChef 2020’ye veda eden yarışmacı kim oldu? Barbaros mu Esra mı?

Yayınlanma Tarihi: 16.11.2020 00:20
Değiştirme Tarihi: 16.11.2020 00:31
MasterChef’te kim elendi, kim veda etti? Barbaros mu Esra mı? 15 Kasım MasterChef 2020 eleme gecesi

Ekranların en çok izlenen yarışması MasterChef Türkiye eleme gecesinde yarışmaya veda eden isim belli oldu. Haftanın son dokunulmazlık oyununda Karadeniz mutfağına ait yemekler yapıldı ve MasterChef’te dokunulmazlığı kazanan takım Kırmızı takım oldu. Sonrasında Mavi takımda bireysel dokunulmazlık oynandıktan ve oylama yapıldıktan sonra son eleme adayı belli oldu. 15 Kasım Pazar akşamı MasterChef 100. bölümde final eleme oyunu ile elenen isim belli oldu. Peki, MasterChef’ten kim elendi, kim gitti? Yarışmaya veda eden isim kim oldu? Dokunulmazlık, bireysel dokunulmazlık oyunu ve eleme oyunu detayları haberimizde.

MASTERCHEF’TE 3. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Bu akşam oynanan haftanın son dokunulmazlık oyununda Karadeniz mutfağından beş adet yemek yapılması istendi. 45 dakikada hazırlanan yemeklerin tadımını yapan şefler, üç yemekte Kırmızı takımı daha başarılı buldu. Böylece Kırmızı takım, 3. Dokunulmazlık oyununu kazandı.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef 2020’de Mavi takım, dokunulmazlık oyunu sonrasında bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Yarışmacılardan Mehmet şefin imza tabağı Surf and Turf yapılması istendi. Beş yarışmacı içinden şefin tabağına en yakın şekilde hazırlayan Serhat, bireysel dokunulmazlığı kazandı ve eleme potasından kurtuldu.

HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef’te bu hafta dokunulmazlık oyunlarından ilk ikisini Mavi takım, sonuncusunu Kırmızı takım kazandı. Bunun sonucunda Kırmızı takımdan yapılan iki oylamada Barbaros ve Eray eleme adayı oldu. Bu akşam ise Mavi takımda yapılan oylamada Esra, 3. eleme adayı oldu.

MASTERCHEF’TE KİM ELENDİ?

Mavi takım ve Kırmızı takım arasında oynanan üç dokunulmazlık oyunu sonrasında Barbaros, Eray ve Esra haftanın eleme adayları oldu. Bu üç yarışmacı, bu akşam MasterChef’te eleme oyunu oynadı. Oyunda yarışmacılardan istenen yemek Danilo şefin imza tabağı oldu. En başarılı tabağı yapan Eray oldu. Gecenin en zayıf tabağını yapan Esra, MasterChef'ten elendi.