MasterChef’te kim elendi? 20 Aralık MasterChef Türkiye 2020’ye veda eden kim oldu?

MasterChef’te kim elendi belli oldu. Ekranların sevilen yarışması MasterChef Türkiye’de eleme gecesi heyecanı yaşandı. 20 Aralık Pazar akşamı MasterChef 125. bölümde eleme finaline kalan dört yarışmacı ile iki aşamalı eleme oyunu oynandı. İlk oyunda en başarılı olan yarışmacı Barbaros oldu ve ikinci çeyrek finalist oldu. İkinci oyuna kalan üç yarışmacı arasından en zayıf tabağı hazırlayan yarışmacı ise MasterChef’in beşincisi oldu ve yarışmaya veda etti. Peki, Masterchef’te kim elendi, kim gitti? MasterChef Türkiye’ye kim veda etti?

Yayınlanma Tarihi: 21.12.2020 00:17
Değiştirme Tarihi: 21.12.2020 00:17
MasterChef’te kim elendi? 20 Aralık MasterChef Türkiye 2020’ye veda eden kim oldu?

TV8’in heyecan dolu yarışma programı MasterChef Türkiye’de bir kişinin yarışmadaki yolculuğu sona erdi. MasterChef veda gecesinde dört eleme adayı ile iki aşamalı eleme oyunu oynandı. İlk aşamasında yaratıcı yemek yapılması istendi. Bu turda en başarılı yemeği yapan isim Barbaros oldu ve MasterChef’in ikinci çeyrek finalisti oldu. Sonrasında kalan üç yarışmacı ile final eleme oyunu oynandı. Bu oyunda Somer şefin tarifi ile yuvalama yapan yarışmacılardan en zayıf tabağı çıkaran isim MasterChef’ten elendi. Peki, MasterChef’te kim elendi? İşte 20 Aralık MasterChef 2020’ye veda eden isim…

MASTERCHEF’TE ÜÇÜNCÜ ÇEYREK FİNALİST KİM OLDU?

MasterChef 2020’de bu akşamın ikinci oyununda yarışmacılardan Somer şefin imza tabağı “Yuvalama” yapmaları istendi. Bu yemeğin yapılması için bir saat süre verildi. Final eleme oyununa kalan üç yarışmacı arasında şeflerin en çok beğendiği, oyunun birincisi Serhat oldu. Böylece Serhat, MasterChef 2020’nin üçüncü çeyrek finalisti olmayı başardı.

MASTERCHEF’TE KİM ELENDİ?

Serhat’ın birinci olarak tamamlandığı final eleme oyununda son iki isim arasında daha zayıf tabağı çıkaran şefler tarafından açıklandı. Altı aylık MasterChef mücadelesi tamamlanan, MasterChef’i beşinci olarak tamamlayan ve MasterChef’ten elenen isim Eray oldu.