MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı? 30 Kasım MasterChef Türkiye’de mavi takım kaptanı kim oldu?

Ekranların sevilen yarışması MasterChef Türkiye’de 16. hafta bu akşam kaptanlık oyunu ile başladı. Son yediye kalan yarışmacılar, bu akşam MasterChef 111. bölümde en lezzetli profiterolü yaparak kaptanlık oyununu kazanmaya çalıştı. 30 Kasım Pazartesi MasterChef yeni bölümde eğlenceli, heyecanlı ve rekabet dolu anlar ekrana yansıdı. Peki, MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı? Yeni haftada MasterChef’te Mavi takım kaptanı kim oldu? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 30.11.2020 22:53
Değiştirme Tarihi: 30.11.2020 22:53
MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı? 30 Kasım MasterChef Türkiye’de mavi takım kaptanı kim oldu?

TV8’in fenomen yarışma programı MasterChef Türkiye’de heyecan 16. hafta ile devam ediyor. MasterChef 2020’de son yediye kalan yarışmacılar arasında bu akşam kaptanlık oyunu oynandı. Şefler, yarışmacılardan kaptanlık oyununda profiterol yapmalarını istedi. 30 Kasım Pazartesi MasterChef 111. bölümde Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna şefler, yarışmacıların yaptığı profiterolleri deneyerek bu haftanın Mavi takım kaptanı kim açıkladı. Peki, MasterChef’te bu akşam kaptanlık oyununu kim kazandı? Mavi takım kaptanı kim oldu? Kaptanlık oyunu detayları haberimizde.

MASTERCHEF’TE KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’in 111. bölümünde kaptanlık oyunu için yarışmacılardan istenen yemek profiterol oldu. Mavi takım kaptanı olmak isteyen yarışmacılar arasında kıyasıya bir rekabet yaşandı. Şefler, bu oyunda yarışmacılara 50 dakika süre verdi. Sürenin sonunda şefler, denedikleri profiteroller arasında Özgül, Sefa ve Emir’in yaptıklarını beğendiğini söyledi.

MASTERCHEF 2020’DE MAVİ TAKIM KAPTANI KİM OLDU?

MasterChef’te bu akşam oynanan kaptanlık oyununda finale kalan üç isim arasında en iyi profiterolü yapan yarışmacı Özgül oldu. Böylece, Özgül bu haftanın mavi takım kaptanı oldu.

MASTERCHEF 2020’DEN GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

MasterChef’te geçen hafta eleme potasına giren isimler Barbaros, Sefa ve Uğur oldu. Eleme oyunu öncesinde şefler, Uğur’un yarışmadan diskalifiye edildiğini açıkladı. Diskalifiye nedeni ise Uğur’un sosyal medyadan yaptığı terbiye sınırlarını aşan paylaşımları olduğu açıklandı.