MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı? 26 Ekim MasterChef Türkiye’de mavi takım kaptanı kim oldu?

TV8’in fenomen yarışması MasterChef Türkiye’de on birinci hafta mücadelesi başladı. Pazar günü Berker’in yarışmaya veda etmesiyle kalan 12 yarışmacı, bu akşam kaptanlık oyunu oynadı. 26 Ekim Pazartesi MasterChef 86. Bölümde oynanan kaptanlık oyununda yarışmacılardan “Kayseri Yağlaması” yapılması istendi. Kıyasıya rekabetin yaşandığı MasterChef 2020 kaptanlık oyununda ilginç anlar izleyenleri güldürdü. Yağlama yemeğini en iyi yapan yarışması ise Mavi takım kaptanı olmayı başardı. Peki, MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı? MasterChef’te yeni haftanın Mavi takım kaptanı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 26.10.2020 22:54
Değiştirme Tarihi: 26.10.2020 22:54
MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı? 26 Ekim MasterChef Türkiye’de mavi takım kaptanı kim oldu?

Ekranların en çok izlenen yarışması MasterChef Türkiye’de heyecan her geçen gün artmaya devam ediyor. MasterChef 2020 son on ikisine kalan yarışmacılar, bu akşam kaptanlık oyunu oynadılar. 26 Ekim Pazartesi akşamı ekrana gelen MasterChef 86. bölümde kaptanlık oyununda istenilen yemek “Kayseri Yağlaması” oldu. İlgiyle izlenen kaptanlık oyunu sırasında Mehmet şef ile Eray arasında geçen diyalog izleyenleri güldürmeyi başardı. Günün sonunda ise kaptanlık oyununu kazanan yarışmacı on birinci haftada Mavi takım kaptanı olmayı başardı. Peki, MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı, mavi takım kaptanı kim oldu?

MASTERCHEF’TE KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef on birinci haftasında on iki yarışmacı, şeflerin istediği “Kayseri Yağlaması” için kolları sıvadı ve verilen sürede en iyi şekilde yapmaya çalıştı. Renkli görüntülerin keyifli anlar yaşattığı kaptanlık oyununda şefler tadım yaptıktan sonra en başarılı üç ismi açıkladı. Bu yarışmacılar; Barbaros, Özgül ve Ebru oldu. Bu üç isim arasından ise gecenin en başarılı yemeğini yapan yarışmacı Özgül, kaptanlık oyununu kazandı.

MASTERCHEF’TE MAVİ TAKIM KAPTANI KİM OLDU?

MasterChef Türkiye’de heyecanla izlenen kaptanlık oyununda en iyi Kayseri yağlaması yemeğini yapan Özgül, kaptanlık oyununu kazandı ve on birinci haftanın mavi takım kaptanı oldu.

MASTERCHEF’TE GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

MasterChef Türkiye’de geçen hafta eleme adayları; Berker, Sefa, Esra, Emir, Uğur ve Tanya oldu. Bu altı yarışmacı arasında oynanan iki aşamalı oyunda ilk turda Emir, Sefa ve Esra potadan çıkmayı başardılar. Kalan üç yarışmacı arasında oynanan final eleme oyununda ise en zayıf tabağa sahip Berker, MasterChef’ten elenen isim oldu.