MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı? 23 Kasım MasterChef Türkiye’de mavi takım kaptanı kim oldu?

Sevilen yarışma MasterChef Türkiye’de 15. hafta kaptanlık oyunu ile başladı. 23 Kasım Pazartesi günü MasterChef 106. bölümde yarışmacılar, en iyi çiğböreği yaparak Mavi takım kaptanı olmaya çalıştı. Son sekize kalan yarışmacılar arasında kıyasıya bir rekabet yaşandı ve şeflerin beğenisini kazanan yarışmacılar Eray, Ebru ve Sefa oldu. Peki, bu akşam MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı? MasterChef 2020’de bu hafta mavi takım kaptanı kim oldu? İşte kaptanlık oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 23.11.2020 22:49
Değiştirme Tarihi: 23.11.2020 22:49
MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı? 23 Kasım MasterChef Türkiye’de mavi takım kaptanı kim oldu?

Ekranların en çok izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye 2020’de heyecan dolu yeni bir hafta bu akşam başladı. MasterChef 2020’de son sekize kalmayı başaran yarışmacılar, kaptanlık oyununda karşı karşıya geldi. 23 Kasım Pazartesi MasterChef 106. bölümde şefler, çiğböreği en iyi yapan yarışmacının Mavi takım kaptanı olacağını açıkladı. On adet çiğböreği yapmak için tüm hünerlerini sergileyen yarışmacılar arasında finale kalanlar ise Ebru, Eray ve Sefa oldu. Peki, MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı? Mavi takım kaptanı kim oldu?

MASTERCHEF’TE KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef’in 15. haftasında kaptanlık oyununda şefler, yarışmacılardan on adet çiğbörek yapmalarını istedi. İstenilen bu yemek için verilen süre 50 dakika oldu. Yarışmacılar, en lezzetli çiğböreği yapmak, kaptanlık oyununu kazanmak için tüm hünerlerini sergiledi. Süre sonunda şefler, tadım yaparak değerlendirme yaptı. Oybirliği ile aldıkları karar sonrasında Sefa, Ebru ve Eray'ın finale kalan yarışmacılar oldukları açıklandı.

MAVİ TAKIM KAPTANI KİM OLDU?

Kaptanlık oyununda finale kalan isimler arasında en iyi çiğböreği yapan Ebru, haftanın Mavi takım kaptanı oldu.

MASTERCHEF’TE KİM ELENDİ?

MasterChef Türkiye’de geçtiğimiz hafta Barbaros ile Serhat’ın kaptanlığını yaptığı takımlar mücadele etmişti. Mavi takım iki kez, Kırmızı takım ise bir kez dokunulmazlık oyununu kazandı. Bunun sonucunda Kırmızı takımdan Uğur ve Ayyüce, Mavi takımdan ise Sefa eleme adayı oldu. Bu üç eleme adayı arasında bir eleme oyunu oynandı. Gecenin en zayıf tabağını hazırlayan Ayyüce, MasterChef 2020’ye veda etti.