MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı? 2 Kasım MasterChef 2020’de mavi takım kaptanı kim oldu?

MasterChef Türkiye’de kaptanlık oyununu kazanan belli oldu. MasterChef 2020’nin bu akşam ekrana gelen 91. Bölümünde kaptanlık oyunu oynandı. Son 11 yarışmacı, on ikinci haftada Mavi takım kaptanı olmak için kıyasıya yarıştı. En iyi krep ve pancake’i yapmak için uğraşan yarışmacılardan şeflerin en beğenisini kazanan isim, MasterChef’te kaptanlık oyununu kazandı. Peki, MasterChef’te kaptanlık oyununu kazandı? 2 Kasım 2020 MasterChef’te mavi takım kaptanı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 02.11.2020 23:17
Değiştirme Tarihi: 02.11.2020 23:17
MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı? 2 Kasım MasterChef 2020’de mavi takım kaptanı kim oldu?

Ekranların en çok izlenen yarışması MasterChef Türkiye’de üçüncü sezon tüm heyecanı ile devam ediyor. On ikinci haftaya girilen sevilen yarışmada son 11 yarışmacı, kaptanlık oyununda kıyasıya mücadele etti. 2 Kasım Pazartesi günü ekrana gelen MasterChef 91. Yeni bölümde oynanan kaptanlık oyununda yarışmacılardan ilk olarak pancake yapmaları istendi. Bu yemeği en iyi yapan beş yarışmacı, sonraki turda tuzlu krep yaparak yarıştı. Bu beşliden en iyi yapan yarışmacı kaptanlık oyununu kazandı ve Mavi takım kaptanı oldu. İşte MasterChef Türkiye’de kaptanlık oyunu detayları…

KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef’te bu akşam nefes kesen bir kaptanlık oyunu ekrana geldi. İki turdan oluşan kaptanlık oyunu ilk etabında pankek, ikinci etabında ise tuzlu krep yapmaları istendi. İlk oyunda verilen 25 dakika süre sonunda beş yarışmacı, ikinci tura geçti. Final turunda 30 dakikalık süre sonunda ise üç yarışmacı daha başarılı bulundu. Bu üç yarışmacı arasından en başarılı olan Emir oldu ve kaptanlık oyununu kazandı.

MAVİ TAKIM KAPTANI KİM OLDU?

Bu akşam kaptanlık oyununu kazanan Emir, Mavi takım kaptanı oldu.

KIRMIZI TAKIM KAPTANI KİM SEÇİLDİ?

MasterChef’te 12. Haftada Mavi takım kaptanı olan Emir, kendisine rakip Serhat’ı Kırmızı takıma kaptanı olarak seçti.