MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı? 14 Eylül 2020 MasterChef Mavi takım ve Kırmızı takım kadroları

MasterChef’te bu akşam kaptanlık oyununu kazanan belli oldu. Her geçen günle heyecanın iyice arttığı MasterChef Türkiye’de beşinci haftanın kaptanlık oyunu yapıldı. 14 Eylül Pazartesi günü MasterChef 2020’nin 54. bölümünde yarışmacılar, verilen Oreo ile yaratıcı bir tatlı ortaya çıkarmaya çalıştı. Kıyasıya mücadele sonunda şefler, yeni haftanın takımlarını belirleyecek kaptanı seçti. Mavi takımın kaptanı ise rakibi olarak Kırmızı takım kaptanını seçti. Peki, MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı? Mavi takım kaptanı kim oldu? Kırmızı takım kaptanı kim seçildi? MasterChef Türkiye’de yeni haftanın Mavi takım ve kırmızı takım yarışmacıları kimler oldu?

Yayınlanma Tarihi: 14.09.2020 23:13
Değiştirme Tarihi: 14.09.2020 23:13
MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı? 14 Eylül 2020 MasterChef Mavi takım ve Kırmızı takım kadroları

Ekranların en çok izlenen yarışması MasterChef Türkiye’de 5. haftanın kaptanlık oyunu mücadelesi nefes kesti. MasterChef’te geçen hafta yarışmaya katılan Arem erken veda ederken yedeklerden giren yarışmacı Selin Aydın oldu. Yeni bir haftaya girilen MasterChef 2020’de bu akşam yarışmacılar Mavi takım kaptanı olmak için karşı karşıya geldi. MasterChef’te bireysel yeteneklerini öne çıkaran yarışmacılar, ana malzemenin Oreo olduğu yaratıcılık oyunu ile kaptanlık rozetini almaya çalıştı. Günün sonunda ise oyunu kazanan ve Mavi takım kaptanı olan yarışmacı, Kırmızı takım kaptanını seçti. Sürpriz isimler, heyecanlı anlar, kıyasıya mücadeleler sonrasında MasterChef Türkiye’de yeni haftanın takımları ortaya çıktı. İşte MasterChef’te bu akşam yaşananlar…

MASTERCHEF’TE KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’de bu akşam kaptanlık oyunu için yarışmacılara ana malzeme olarak Oreo verildi. Kendilerine verilen 40 dakikalık süre içinde 16 yarışmacı arasında kıyasıya bir mücadele yaşandı. Gecenin en iyi yaratıcı tatlı tabağını yapmak isteyen yarışmacılar tüm maharetlerini sergiledi. Süre sonunda birbirinden farklı 16 tabak ortaya konuldu. Şefler, tek tek hazırlanan tatlıların tadımını yaptı ve en çok beğenilen yarışmacılar açıklandı. Ayyüce, Furkan ve Emir, gecenin en iyi üç tabağını çıkaran yarışmacılar oldu. Şefler, bu üç isim arasından kaptanlık oyununu kazanan ve Mavi takım kaptanı olarak Furkan’ı seçti.

KIRMIZI TAKIM KAPTANI KİM OLDU?

MasterChef 2020’de bu akşam kaptanlık oyununu kazanan ve Mavi takım kaptanı olan Furkan, bu hafta kendine rakip olarak Selin’i seçti ve onu Kırmızı takım kaptanı yaptı.

MASTERCHEF TÜRKİYE’DE YENİ HAFTANIN TAKIMLARI NASIL OLUŞTU?

Heyecanla izlenen MasterChef kaptanlık oyunu sonrasında haftanın kaptanları belirlendi. Kaptanlık oyununu kazanan ve Mavi takım kaptanı olan Furkan ve onun belirlediği Kırmızı takım kaptanı Selin, tek tek yarışmacıları seçerek takımları oluşturdu. Furkan’ın ilk tercihi Emir’den yana olurken Selin ise seçimini Barbaros’tan yana kullandı. İşte MasterChef’te bu haftanın takımların kadroları…

MAVİ TAKIM: Furkan, Emir, Serhat, Esra, Özgül, Duygu, Celal, Uğur

KIRMIZI TAKIM: Selin, Barbaros, Berker, Tanya, Ayyüce, Sefa, Ebru, Eray