MasterChef’te kaptanlar düellosunu kim kazandı? 30 Kasım MasterChef’te kaptanlar düellosu avantajı neydi?

Ekranların sevilen yarışması MasterChef Türkiye’de bu akşam kaptanlar düellosunu kazanan belli oldu. 30 Kasım 2020 tarihli MasterChef 111. bölümde kaptanlık oyunu kıyasıya bir mücadeleye sahne oldu. Mavi takım ve Kırmızı takım kaptanları belli olduktan sonra haftanın takımları oluşturuldu. Son olarak kaptanlar sahneye çıktı ve kaptanlar düellosunda önemli bir avantajı kazanmak için karşılaştı. Mehmet şefin yaptığı yemeği görmek, ne olduğu tahmin etmek isteyen yarışmacıların eğlenceli anları ekrana yansıdı. Peki, MasterChef’te kaptanlar düellosunu kim kazandı, hangi avantajı elde etti? İşte tüm detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 01.12.2020 00:17
Değiştirme Tarihi: 01.12.2020 00:52

Her bölümü ile ayrı bir heyecan yaşatan MasterChef Türkiye’de bu akşam kaptanlar düellosu nefes kesti. MasterChef 111. bölümde kaptanlık oyununda birbirinde nefis profiteroller yapıldı. En lezzetlisini yapan yarışmacı kaptanlık oyununu kazanarak Mavi takım kaptanı oldu. 30 Kasım Pazartesi günü MasterChef’te 16. haftanın takımları oluşturulduktan sonra kaptanlar, avantajı kazanmak için düelloda karşı karşıya geldi. Şefler, kaptanlara çok farklı bir oyun hazırladı. Bu sefer yapılacak yemeğin ismi söylenmedi ve yarışmacılar Mehmet şefin yaptığı yemeği tahmin ederek aynısını yapmaya çalıştı. Peki, bu akşam MasterChef’te kaptanlar düellosunu kim kazandı?

MASTERCHEF’TE KAPTANLAR DÜELLOSU AVANTAJI NEYDİ?

MasterChef 2020’de kaptanlar düellosunu kazanan isim, takımına büyük avantaj kazandırdı. Fakat şefler bu avantajı Cumartesi akşamı açıklayacaklarını belirtti.

MASTERCHEF’TE KAPTANLAR DÜELLOSUNU KİM KAZANDI?

MasterChef’te bu akşam çok farklı kaptanlar düellosu oynandı. Kaptanlar düellosunda karşılaşacak Özgül ile Eray’a şefler yapılacak yemeği söylemedi. Tam karşılarına kurulan tezgahın başına geçen Mehmet şef bir yemek yapmaya başladı. Ne olduğunu bilmediği yemeği yarışmacılar da tahmin ederek aynısını yapmaya çalıştı. Eğlenceli ve heyecanlı geçen bu oyunda Eray, Özgül’e göre daha başarılı oldu ve kaptanlar düellosunu kazandı.

KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef’te yeni haftanın ilk gününde yarışmacılar, kaptanlık oyunu için tezgâhlarının başına geçti. Son yedi yarışmacıdan kaptanlık oyununda şefler, 30 adet profiterol istedi. Verilen sürenin sonunda şefler tarafından yapılan tadım sonucunda gecenin en iyi tabağı açıklandı. Şeflerin oybirliği ile açıkladığı karara göre bu akşam MasterChef’te kaptanlık oyununu kazanan Özgül oldu.

KİMLER KAPTAN OLDU, TAKIMLAR NASIL OLUŞTU?

Kaptanlık oyununu kazanan Özgül Mavi takım kaptanı olurken onun seçtiği Kırmızı takım kaptanı Eray oldu. Bu iki kaptan, kalan beş yarışmacı arasından seçim yaparak bu haftanın takımlarını şu şekilde oluşturdu;

MAVİ TAKIM: Özgül, Barbaros, Emir, Sefa

KIRMIZI TAKIM: Eray, Serhat, Ebru