MasterChef’te ilk oyunu kim kazandı? 27 Aralık MasterChef 2020’de şefin tabağı oyununda kim kaç puan aldı?

MasterChef Türkiye’de bu akşam çok önemli bir bölüm ekrana geldi. MasterChef’te final haftasına kalacak son yarışmacının belli olacağı 130. bölümde Emir ile Özgül kıyasıya bir rekabete girdi. Düellonun ilk oyununda Somer şefin tabağı yapılması istendi. Kritik mücadelede şefler, tadım sonrasında gecenin ilk puanlarını verdi. Peki, MasterChef’te bu akşam ilk oyunu kim kazandı, kim kaç puan aldı? İşte 27 Aralık MasterChef puan dağılımı…

Yayınlanma Tarihi: 27.12.2020 22:39
Değiştirme Tarihi: 27.12.2020 22:39
MasterChef’te ilk oyunu kim kazandı? 27 Aralık MasterChef 2020’de şefin tabağı oyununda kim kaç puan aldı?

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışma programı MasterChef Türkiye’de Emir ile Özgül düellosundaki ilk oyun sona erdi. 27 Aralık Pazar tarihli MasterChef 130. bölümde ilk oyunda şefin tabağı Somer şefe aitti. Somer şefin özel tarifi ile hazırlanmış Alinazik yapmak için yarışmacılar mutfakta kıyasıya lezzet rekabetine girdi. Peki, MasterChef’te ilk oyunu kim kazandı? Şefler, yarışmacılara kaçar puan verdi? MasterChef Türkiye son puan durumu haberimizde.

MASTERCHEF’TE İLK OYUNU KİM KAZANDI?

MasterChef 2020’de heyecan dolu ilk oyun sona erdi. Bu akşam MasterChef’te Özgül ile Emir düellosu ilk turunda yarışmacılardan Alinazik yapılması istendi. Somer şefin hazırladığı gibi yapmaları için 45 dakika süreleri vardı. Süre sonunda yarışmacıların tabakları şefler tarafından değerlendirildi. Şeflerin verdiği oylar sonucunda Özgül 19 puan, Emir 18 puan topladı.

ŞEFİN TABAĞI OYUNU PUAN DAĞILIMI

Danilo şef: Özgül 7 + Emir 7

Somer şef: Özgül 7 + Emir 6

Mehmet şef: Özgül 5 + Emir 5