MasterChef’te ilk eleme adayları kimler oldu? 27 Ekim MasterChef Türkiye 2020’de dokunulmazlığı kim kazandı?

Her bölümü ile ayrı bir heyecan sahne olan MasterChef Türkiye’de haftanın ilk eleme adayları bu akşam belli oldu. 27 Ekim Salı günü oynanan haftanın ilk dokunulmazlık oyununda kör tadım konsepti büyük ilgi gördü. Keyifle ve heyecanla izlenen dokunulmazlık oyununu kaybeden takım, bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Bu oyunu kazanan yarışmacı, birinci eleme adayını belirledi. İkinci eleme adayı ise oylama sonucu belli oldu. Peki, MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? Haftanın ilk eleme adayları kimler oldu?

Yayınlanma Tarihi: 28.10.2020 00:38
Değiştirme Tarihi: 28.10.2020 00:38
MasterChef’te ilk eleme adayları kimler oldu? 27 Ekim MasterChef Türkiye 2020’de dokunulmazlığı kim kazandı?

Ekranların en çok izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye’de heyecan ve rekabet hız kesmeden devam ediyor. Bu akşam, MasterChef 87. bölümünde 1. dokunulmazlık oyunu oynandı. On birinci haftanın Mavi takımı ve Kırmızı takımı, ilk takım oyununda karşı karşıya geldi. Dokunulmazlık oyununda kaybeden takım, iki eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Peki, bu akşam MasterChef’te eleme adayları kimler oldu? Dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı, kimi eleme potasına gönderdi? İşte detaylar…

MASTERCHEF’TE İLK DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef’te bu akşam çok farklı bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Her iki takımdan seçilen ikişer yarışmacı, arkadaşlarını yaptığı beş çeşit çorbayı tadarak beğenisine göre seçim yaptı. Dört ismin verdiği oylar sonucunda Mavi takım, Kırmızı takımı 12-8 yenerek dokunulmazlık oyununu kazandı.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takım yarışmacıları arasında bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Bu oyunda altı yarışmacıdan istenen yemek, Mehmet şefin imza tabağı oldu. Tat ve sunum olarak en yakın tabağı çıkarmak istenen yarışmacılar, kıyasıya mücadele verdi. Tanya, Ebru ve Emir yemeklerini verilen süre içinde yetiştiremedi. Sonrasında kalan üç yarışmacı arasından şeflerin oybirliği ile bireysel dokunulmazlığı kazanan Barbaros oldu.

HAFTANIN İLK ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef’te haftanın ilk eleme adayı, bireysel dokunulmazlığı kazanan Barbaros tarafından belirlendi. Barbaros, Kırmızı takım kaptanı olan Tanya’yı eleme potasına göndermeyi seçti. Sonrasında Kırmızı takımda yapılan oylamada en çok ismi yazılan kişi Furkan ile Serhat oldu. İki yarışmacı da aynı sayıda olunca takım kaptanı olarak Tanya, kimin potaya gideceğini açıkladı. Tanya, haftanın ikinci eleme adayı olarak Serhat’ı seçti.