MasterChef’te ilk eleme adayı kim oldu? İşte 14 Aralık MasterChef 2020’de haftanın ilk eleme adayı olan isim

TV8 ekranlarının herkes tarafından büyük bir heyecanla takip edilen yemek yarışması programı MasterChef 2020’nin yeni bölümünde bu akşam heyecan dolu bir oyun oynandı. Son 5 kişi kalan MasterChef yarışmacıları bu akşam eleme adayı olmamak için ter döktü. Oldukça zorlu bir yemek olan Beef Wellington’ı yapan yarışmacılar arasından bir isim bu akşam en kötü tabağı çıkararak haftanın ilk eleme adayı oldu. Peki, MasterChef’te ilk eleme adayı kim oldu? İşte 14 Aralık MasterChef 2020’de haftanın ilk eleme adayı olan isim.

Yayınlanma Tarihi: 15.12.2020 00:48
Değiştirme Tarihi: 15.12.2020 09:09
MasterChef’te ilk eleme adayı kim oldu? İşte 14 Aralık MasterChef 2020’de haftanın ilk eleme adayı olan isim

MasterChef 2020’nin yeni bölümünde bu akşam heyecan dolu bir mücadele oynandı. Son 5 kişi kalan MasterChef yarışmacılarından Eray, Barbaros, Emir, Serhat ve Özgül en iyi Beef Wellington’ı yapabilmek için stüdyoda savaş verdi. Oldukça kritik bir dönemeçte olan yarışmacılar son 4’e kalabilmek için eleme adayı olmamak adına son ana kadar mücadele etti. Peki, MasterChef’te ilk eleme adayı kim oldu? İşte 14 Aralık MasterChef 2020’de haftanın ilk eleme adayı olan isim.

MASTERCHEF’TE HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef’te finale çok az bir zaman kala heyecan dolu mücadeleler yaşanmaya devam ediyor. Haftanın ilk eleme oyununda son 5 yarışmacı olan Eray, Barbaros, Emir, Serhat ve Özgül en iyi Beef Wellington’ı yaparak, eleme adayı olmamak için mücadele verdi. Zorlu bir MasterChef yemeği olan Beef Wellington yarışmacılara adeta ter döktürdü. Heyecan dolu mücadelenin ardından yarışmacılar yemeklerini tamamladı ve şefler kritik bir kararla haftanın ilk eleme adayını belirledi. Böylelik en az başarılı tabağı yaparak haftanın ilk eleme adayı olan isim Eray oldu.

MASTERCHEF’TE GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

MasterChef’te dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım olunca Barbaros direkt olarak potaya girmiş oldu. Bu haftanın eleme adayları, Mavi takımdan Barbaros, Serhat ve Sefa oldu. Bu üç yarışmacı, eleme oyununda karşı karşıya geldi. Bu oyunda yarışmacılardan bir saat içinde Danilo şefin imza tabağının hazırlanması istendi. Sürenin sonunda şefler yarışmacıların hazırladığı tabakların tadımını yaptı. Ve tabağın değerlendirilmesini et, sos ve püre ağırlıklı olarak yaptıklarını açıkladılar. Buna göre gecenin en iyi tabağını hazırlayan, MasterChef 2020'nin dördüncü yarışmacısı Barbaros oldu. Eleme oyununda en zayıf tabağını hazırlayan ve MasterChef hayallerine veda eden, MasterChef'ten elenen isim Sefa oldu.