MasterChef’te ilk eleme adayı kim oldu? 27 Ekim MasterChef Türkiye’de bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef Türkiye 2020 tüm heyecanıyla izlenmeye devam ediyor. Bu akşam, MasterChef 2020’nin 87. bölümünde dokunulmazlığı kaybeden takımın yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Yarışmacılardan istenilen yemek ise Mehmet şefin imza tabağı oldu. Altı yarışmacı, en iyi şekilde yemeği hazırlayıp dokunulmazlığı kazanmak için mücadele etti. Sürenin sonunda bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacı, şeflerin oybirliği ile belirlendi. Kazanan isim, takımından bir arkadaşını eleme potasına gönderdi. Peki, MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? 27 Ekim MasterChef’te ilk eleme adayı kim oldu? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 28.10.2020 00:09
Değiştirme Tarihi: 28.10.2020 00:09
MasterChef’te ilk eleme adayı kim oldu? 27 Ekim MasterChef Türkiye’de bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

TV8’in sevilen ve ilgiyle takip edilen yarışma programı MasterChef Türkiye, bu akşam 87. bölümü ekrana geldi. Heyecanın hız kesmediği, her hafta azalan yarışmacı sayısı ile rekabetin arttığı yarışmada dokunulmazlık oyunu nefes kesti. Kör tadım yapılan oyunda kazanan takım, rahat bir nefes aldı. Fakat kaybeden takımın yarışmacıları ise bireysel dokunulmazlık oyunu için bir kez daha mutfağa girdi. Mehmet şefin özel tarifini hazırlamak için kollarını sıvayan yarışmacılar arasından bir kişi, daha başarılı olduğu için bireysel dokunulmazlığı kazandı. Sonrasında ise bir arkadaşını eleme potasına gönderdi. Peki, MasterChef’te haftanın ilk eleme adayı kim oldu? Bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MASTERCHEF’TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım, bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa bir kez daha girdi. Bu oyunda yarışmacılardan yapmaları istenen yemek, Mehmet şefin imza tabağı oldu. Zorlu ve teknik bu yemeği üç yarışmacı yetiştiremedi. Kalan üç yarışmacı arasından ise Barbaros, gecenin en iyi tabağını çıkararak bireysel dokunulmazlığı kazanan isim oldu.

HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında Barbaros, dokunulmazlık oyununda yanlış seçim yaptığını söyleyerek Tanya’yı eleme potasına gönderdi. Böylece Tanya, haftanın ilk eleme adayı oldu.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef’te haftanın ilk dokunulmazlık oyunu renkli sahneleri ile keyifli anlar yaşattı. Mavi takım ve Kırmızı takımdan ikişer yarışmacı kulise alındı. Kalan dörder yarışmacı ise şeflerin istediği beş çeşit çorbayı yapmaya çalıştı. Süre sonunda kuliste bekleyen yarışmacılar, tek tek içeri alındı, hazırlanan çorbaları tadarak kendi takımının yaptığını bulmaya çalıştı. Dört yarışmacı tarafından yapılan değerlendirme sonrasında Mavi takım, 12-8 skorla dokunulmazlığı kazanan takım oldu.