MasterChef’te ilk eleme adayı kim oldu? 20 Ekim 2020 MasterChef Türkiye’de bireysel dokunulmazlığı kim kazandı

Heyecan dolu MasterChef Türkiye yeni bölümde haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın jüri üyesi olduğu yarışmada bu akşam takımlar dokunulmazlık oyunu oynadı. Kaybeden takımın yarışmacıları, bu kez bireysel dokunulmazlık için mutfağa girdi. MasterChef 82. bölümde Dokunulmazlığı kazanan kişi, takım arkadaşlarından birini eleme potasına gönderdi. Peki, MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? Haftanın ilk eleme adayı kim oldu? İşte 20 Ekim Salı MasterChef bireysel dokunulmazlık oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 20.10.2020 23:45
Değiştirme Tarihi: 20.10.2020 23:45
MasterChef’te ilk eleme adayı kim oldu? 20 Ekim 2020 MasterChef Türkiye’de bireysel dokunulmazlığı kim kazandı

TV8’in fenomen yarışma programı MasterChef Türkiye 2020’de onuncu haftanın ilk eleme adayı belli oldu. MasterChef 82. bölümde yeni haftanın takımları, dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Kıyasıya mücadele sonrasında dokunulmazlığı kaybeden takım, bireysel dokunulmazlık oyunu için rekabet etti. Bu oyunda yarışmacılardan Mehmet şefin özel tarifi yapılması istendi. Altı yarışmacı arasından en başarılı olan dokunulmazlığı kazandı ve bir arkadaşını da eleme potasına gönderdi. Peki, MasterChef’te bireysel dokunulmazlık kimin oldu? 20 Ekim 2020 MasterChef’te eleme adayı kim oldu?

MASTERCHEF’TE DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef’te bu akşam ilk olarak takımlar arasında dokunulmazlık oyunu oynandı. Takımlar, kendilerine verilen et ile dört farklı yemek yaptı. Sonrasında ise şefler, hangi takımın daha başarılı yemekler yaptığını açıkladı. Buna göre Mavi takım, MasterChef’te haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazandı.

MASTERCHEF’TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyununda Mehmet Yalçınkaya şefin özel tarifini yapmaya çalıştı. Süre sonunda şefler, tadım sonunda Özgül ve Berker’i çağırdı. Bu iki isim arasında ise daha başarılı olan Özgül, bireysel dokunulmazlığı kazandı.

HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef’te bu akşam bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Özgül oldu. Özgül, Kırmızı takımdan Berker’i eleme potasına gönderdi. Böylece Berker, bu haftanın ilk eleme adayı oldu.