MasterChef’te ilk eleme adayı kim oldu? 19 Kasım MasterChef 2020’de bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Ekranların sevilen yarışması MasterChef Türkiye’de haftanın ilk dokunulmazlık oyunu nefes kesen mücadeleye sahne oldu. Geçen sezonun yarışmacıları tarafından değerlendirilen yemekler ile dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. 19 Kasım Perşembe MasterChef 103. bölümde ilk dokunulmazlığı kaybeden takım ise bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi ve Mehmet şefin tabağını en iyi şekilde hazırlamaya çalıştı. Son olarak yapılan oylama ile bu haftanın eleme potasına giren ilk yarışmacısı belli oldu. Peki, MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef’te ilk eleme adayı kim oldu? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 20.11.2020 00:20
Değiştirme Tarihi: 20.11.2020 00:20
MasterChef’te ilk eleme adayı kim oldu? 19 Kasım MasterChef 2020’de bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

TV8’in fenomen yarışması MasterChef Türkiye’de bu akşam heyecan dolu dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. 19 Kasım Perşembe günü MasterChef 103. bölümde oynanan dokunulmazlık oyunun özel konukları vardı. Geçen sezonun yarışmacılarından Suna Aydın, Ekin Eylem Ulaş ve Güzide Mertcan yapılan yemeklerin tadımını yaptı ve daha başarılı bulduğu tabakları açıkladı. Üç yarışmacının beş yemeği değerlendirmesi sonucunda dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Kaybeden takım ise bir kez daha tezgahların başına geçti ve bireysel dokunulmazlık için kolları sıvadı. Son olarak yapılan oylama ise MasterChef 2020’de haftanın ilk eleme adayını belirledi. Peki, MasterChef eleme adayı kim oldu, bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’de bu akşam Mavi takım ve Kırmızı takım arasında haftanın ikinci takım oyunu oynandı. Ödül oyunu sonrasında ilk dokunulmazlık oyununda karşı karşıya gelen takımlar, Barbaros tarafından belirlenen beş çeşit yemeği 50 dakika sürede hazırladı. Bu hazırlanan yemekler, MasterChef 2019’un üç yarışmacısı tarafından tadına bakarak değerlendirildi. Verilen oylar sonucunda 10’a 5 üstünlük kuran Mavi takım, MasterChef’te 1. dokunulmazlık oyununu kazandı.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Mavi takımın dört yarışmacısı, bireysel dokunulmazlığı kazanmak için mutfağa girdi. Şeflerin yarışmacılardan bu oyunda istediği yemek Mehmet şefin imza tabağı idi. Verilen 45 dakikalık sürenin sonunda şefler tadım yaparak kazanan ismi açıkladı. Buna göre MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kazanan Eray oldu.

MASTERCHEFTE HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında Kırmızı takımda üç yarışmacı için oylama yapıldı. Verilen oylar sonucunda Ayyüce’nin ve Uğur’un isimleri ikişer kez yazılmıştı. Bu durumda eleme potasına gidecek isme kaptan Serhat karar verdi. Çok zor durumda verilen karar sonucunda haftanın ilk eleme adayı Uğur oldu.