MasterChef’te ilk eleme adayı kim oldu? 12 Kasım 2020 MasterChef Türkiye’de dokunulmazlığı kim kazandı?

Ekranların en çok izlenen programı MasterChef Türkiye’de haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Heyecanla izlenen MasterChef 98. bölümde dokunulmazlık oyununda düello yapıldı. Beşer yarışmacı, şeflerin istediği yemeklerin en iyisini yapmak için uğraştı. Kıyasıya mücadele sonunda dokunulmazlığı kazanan takım sevinirken kaybeden takım mutfağa girdi. Bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacı potadan kurtuldu. Diğer arkadaşları arasında yapılan oylama sonucunda eleme adayı belli oldu. Peki, MasterChef’te eleme adayı kim oldu? Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte 12 Kasım Perşembe MasterChef bölümünde yaşananlar…

Yayınlanma Tarihi: 13.11.2020 00:40
Değiştirme Tarihi: 13.11.2020 00:40
MasterChef’te ilk eleme adayı kim oldu? 12 Kasım 2020 MasterChef Türkiye’de dokunulmazlığı kim kazandı?

TV8 ekranlarından ilgiyle takip edilen MasterChef Türkiye’de rekabet ve heyecan artmaya devam ediyor. 13. haftasında kurulan Mavi takım ile Kırmızı takım, ilk dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Düello şeklinde yapılan oyunda dokunulmazlığı kazanan Mavi takım oldu. Bunun üzerine Kırmızı takım yarışmacıları bireysel dokunulmazlık için birbirleriyle rekabet etti. Ve sonrasında yapılan oylama ile bu haftanın ilk eleme adayı belirlendi. 12 Kasım Perşembe MasterChef 98. Bölümde oynanan dokunulmazlık, bireysel dokunulmazlık oyunu ile eleme adayı detayları haberimizde.

MASTERCHEF’TE DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef’te bu akşam dokunulmazlık oyununda şefler beş ana malzeme verdi. Bu ürünlerden yapılacak beş çeşit yemek, Mavi takım ve Kırmızı takım yarışmacıları arasında paylaştırıldı ve düellolar belli oldu. Mavi takım yarışmacılar, ilk dört düello sonunda 3 yemekte Kırmızı takıma göre daha başarılı oldu. Böylece 3-1 skoru elde eden Mavi takım, 1. dokunulmazlığın sahibi oldu.

MASTERCHEF’TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef 2020’nin 98. bölümünde Kırmızı takım, dokunulmazlığı kaybettiği için bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Yarışmacılar, Somer şefin imza tabağını en yakın şekilde yapmaya çalıştı. Beş yarışmacı arasından gecenin en iyi tabağını hazırlayan Uğur oldu ve bireysel dokunulmazlığı kazandı.

MASTERCHEF 2020’DE İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef son bölüm finalinde Kırmızı takım yarışmacıları arasında oylama yapıldı. Bu oylamada ismi en fazla yazılan Barbaros oldu. Böylece, MasterChef’te haftanın ilk eleme adayı Barbaros oldu.