MasterChef’te ikinci oyunu kim kazandı? 27 Aralık MasterChef 2020’de yarışmacıların son puan durumu

MasterChef Türkiye’de bu akşamın ikinci oyunu da sona erdi. MasterChef’te final haftasına kalacak son yarışmacının belli olacağı 130. bölümde Emir ile Özgül kıyasıya bir rekabete girdi. Düellonun ikinci oyununda yaratıcı bir yemek yapılması istendi. Kritik mücadelede şefler, tadım sonrasında Somer şefin kaşık atması güne damgasını vurdu. Peki, MasterChef’te bu akşam 2. oyunu kim kazandı, kim kaç puan aldı? İşte 27 Aralık MasterChef puan dağılımı…

Yayınlanma Tarihi: 27.12.2020 23:12
Değiştirme Tarihi: 27.12.2020 23:12
MasterChef’te ikinci oyunu kim kazandı? 27 Aralık MasterChef 2020’de yarışmacıların son puan durumu

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışma programı MasterChef Türkiye’de Emir ile Özgül düellosundaki ikinci oyun sona erdi. 27 Aralık Pazar tarihli MasterChef 130. bölümde 2. oyunda yaratıcılık tabağı hazırlanması istendi. Tadım sonrasında Somer şef, vereceği puanı kaşık atarak açıkladı. Peki, MasterChef’te ikinci oyunu kim kazandı? Şefler, yarışmacılara kaçar puan verdi? MasterChef Türkiye son puan durumu haberimizde.

MASTERCHEF’TE İKİNCİ OYUNU KİM KAZANDI?

Bu akşam final haftasına kalmak için verilen mücadelede ikinci oyun tamamlandı. Yarışmacılara verilen ana ürün pırasa oldu ve bu ürünle yaratıcı bir yemek yapmaları istendi. Bu yemeği yapmaları için verilen süre 45 dakika oldu. Sürenin sonunda şeflerin verdiği puanlara göre Özgül’ün puanı 41’e, Emir’in puanı 44’e yükseldi.

YARATICILIK OYUNU PUAN DAĞILIMI

Danilo şef: Özgül 7 + Emir 9

Somer şef: Özgül 8 + Emir 9

Mehmet şef: Özgül 7 + Emir 8