MasterChef’te haftanın ikinci eleme adayı kim oldu? 15 Aralık MasterChef 2020 eleme finaline giden ikinci isim

Tüm Türkiye’nin büyük bir beğeniyle takip ettiği yarışma programı MasterChef 2020’nin yeni bölümünde bu akşam yarışmacılar, eleme oyunu için mücadele etti. Finale çok az bir zaman kala, eleme finaline gitmemek için mücadele eden yarışmacılar stüdyoda adeta ter döktü. Şeflerin istediği tabağı en az başarılı yapan isim haftanın ikinci eleme adayı oldu. Peki, MasterChef’te haftanın ikinci eleme adayı kim oldu? 15 Aralık MasterChef 2020 eleme finaline giden ikinci isim.

Yayınlanma Tarihi: 16.12.2020 00:33
Değiştirme Tarihi: 16.12.2020 00:33
MasterChef’te haftanın ikinci eleme adayı kim oldu? 15 Aralık MasterChef 2020 eleme finaline giden ikinci isim

TV8 ekranlarının heyecan seviyesi yüksek yarışma programı MasterChef Türkiye 2020’nin yeni bölümünde bu akşam yarışmacılar eleme adayı olmamak için mücadele etti. Dün oynanan mücadelede haftanın ilk eleme adayı belli olmuştu. Şeflerin istediği tabağı en iyi şekilde yapmaya çalışan yarışmacılar, eleme adayı olmamak için canla başla çalıştı. Peki, MasterChef’te haftanın ikinci eleme adayı kim oldu? 15 Aralık MasterChef 2020 eleme finaline giden ikinci isim.

MASTERCHEF’TE HAFTANIN İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef Türkiye 2020’nin finaline çok az bir zaman kala eleme oyunlarının heyecanı da artmaya devam ediyor. MasterChef’te ilk eleme adayı olan Eray’ın ardından bu akşam haftanın ikinci eleme adayının belirleneceği oyun oynandı. Eleme finaline gitmemek ve rahat bir nefes almak isteyen yarışmacılar, şeflerin verdiği tabağı en iyi şekilde yapmaya çalıştı. Heyecan dolu mücadelenin ardından şefler kararını verdi ve bu akşamın en az başarılı tabağını yapan isim haftanın ikinci eleme adayı oldu. Şeflerin verdiği kararla haftanın ikinci eleme adayı olan isim Barbaros oldu.

HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLMUŞTU?

MasterChef’te finale çok az bir zaman kala heyecan dolu mücadeleler yaşanmaya devam ediyor. Haftanın ilk eleme oyununda son 5 yarışmacı olan Eray, Barbaros, Emir, Serhat ve Özgül en iyi Beef Wellington’ı yaparak, eleme adayı olmamak için mücadele verdi. Zorlu bir MasterChef yemeği olan Beef Wellington yarışmacılara adeta ter döktürdü. Heyecan dolu mücadelenin ardından yarışmacılar yemeklerini tamamladı ve şefler kritik bir kararla haftanın ilk eleme adayını belirledi. Böylelik en az başarılı tabağı yaparak haftanın ilk eleme adayı olan isim Eray oldu.

İlgili Sayfalar: Magazin