MasterChef’te haftanın eleme adayları kimler oldu? 3 Ekim 2020 MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef 2020’de haftanın eleme adayları belli oldu. 3 Ekim Cumartesi MasterChef 69. bölümde Mavi takım ve Kırmızı takım, son kez dokunulmazlık oyunu oynadı. Kaybeden takımın oynadığı bireysel dokunulmazlık oyunu ve takım içi oylama sonrasında MasterChef’te 5. ve 6. eleme adayları ortaya çıktı. Peki, MasterChef Türkiye’de haftanın eleme adayları kimler oldu? 3. dokunulmazlık oyunun hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı, kimin adını söyledi? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 04.10.2020 01:04
Değiştirme Tarihi: 04.10.2020 01:04
MasterChef’te haftanın eleme adayları kimler oldu? 3 Ekim 2020 MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı?

Ekranların en çok izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye’de yedinci haftanın eleme adayları belli oldu. Yeni yarışmacının artık katılmayacağı MasterChef’te takımlar, son kez sekize sekiz yarıştı. Bu akşam oynanan son dokunulmazlık oyunu sonrasında son eleme adayları da belli oldu. Mavi takım ve Kırmızı takım, bu akşama kadar birer kez dokunulmazlık kazanmış ve ikişer eleme adayı çıkartmıştı. Peki, MasterChef’te son eleme adayları hangi takımdan çıktı? MasterChef 2020’de haftanın eleme adayları kimler? İşte 3 Ekim 2020 MasterChef Türkiye’nin 69. Bölümünde yaşananlar…

DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef’te bu akşam Mavi takım ile Kırmızı takım arasında haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu oynandı. Bahçelievler çocuk evleri sitesinde koruyucu ailelere yemekler yapıldı. Takımlar, yedi çeşit yemeği bir saat sürede en iyi şekilde hazırlamaya çalıştı. Süre sonunda yemeklerin tadımını yapan misafirlerin verdikleri oylar, gecenin kazanan takımını belirledi. Verilen oylar ile MasterChef 2020’de 3. dokunulmazlık oyununu Kırmızı takım kazandı.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım yarışmacıları, eleme potasına girmemek için bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Bu oyunda yarışmacılar, sadece fırında yapılan bir yaratıcı yemek çıkarmaya çalıştı. Altı yarışmacı arasında finale Özgül, Serhat ve Furkan kaldı. Şeflerin oybirliği ile MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kazanan Özgül oldu.

5. VE 6. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Dokunulmazlığın kaybedilmesi sonrasında oynanan bireysel dokunulmazlığı Özgül kazandı. Onun potaya gönderdiği Eray, haftanın 5. Eleme adayı oldu. Sonrasında yapılan oylamada en fazla oyu alan Sefa ise 6. Eleme adayı oldu.

HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER?

Bu hafta oynanan üç dokunulmazlık oyununda ikisini Kırmızı takım, birini Mavi takım kazandı. Bunun sonucunda Kırmızı takımdan Esra ve Duygu eleme adayı oldu. Mavi takımdan ise Uğur, Didem, Sefa ve Eray potaya giren isimler oldu. Böylece MasterChef’te haftanın eleme adayları; Esra, Duygu, Uğur, Didem, Sefa ve Eray oldu.