MasterChef’te haftanın 3. eleme adayı kim oldu? 29 Ekim MasterChef 2020’de bireysel dokunulmazlığı kim kazandı

TV8 ekranlarında büyük bir heyecanla takip edilen MasterChef Türkiye 2020’de haftanın 3. eleme adayı bu akşam belli oldu. Çanakkale’ye konuk olan MasterChef 2020’de Mavi takım ve Kırmızı takım arasında ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlığı kaybeden takımın yarışmacılar, bu sefer bireysel dokunulmazlığı kazanmak için mücadele etti. Oyunda istenen yaratıcı yemeği en iyi yapan yarışmacı, bireysel dokunulmazlığı kazandı ve bir arkadaşını eleme potasına gönderdi. Peki, MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı, kimi eleme adayı olarak gösterdi? Haftanın üçüncü eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 30.10.2020 00:17
Değiştirme Tarihi: 30.10.2020 00:17
MasterChef’te haftanın 3. eleme adayı kim oldu? 29 Ekim MasterChef 2020’de bireysel dokunulmazlığı kim kazandı

Her bölümü ile farklı bir heyecan yaşatan MasterChef Türkiye’de ikinci dokunulmazlık oyunu büyük bir ilgiyle izlendi. Çanakkale’de yapılan dokunulmazlık oyununda yöresel yemekler yapıldı. Takımlar, dokunulmazlığı kazanmak için bütün hünerlerini sergiledi. Kazanan takım, rahat bir nefes alırken kaybeden takım yarışmacıları bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Bal kabağı ana ürün olarak verilen oyunda yaratıcı bir yemek yapılması istendi. En başarılı tabağın sahibi dokunulmazlığı kazanırken bir arkadaşını da eleme potasına göndermek zorunda kaldı. Peki, 29 Ekim MasterChef 2020’de bireysel dokunulmazlığı kim kazandı, kimi eleme potasına gönderdi? İşte detaylar…

MASTERCHEF’TE 2. DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’de bu akşam ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Çanakkale’de yapılan dokunulmazlık oyununda yöresel yemekler yapıldı. Beş çeşit yemeğin yapılmasının istendiği takımlar, müthiş bir mücadele verdi. Fakat günün sonunda dokunulmazlığı kazanan takım, bir kez daha Mavi takım oldu.

MASTERCHEF’TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Bu akşam MasterChef 2020’de ikinci dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım, bir kez daha bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Bu oyunda eleme adayları Serhat ile Tanya yer almadı. Dört yarışmacıdan bireysel dokunulmazlık oyununda balkabağı ana ürün olarak verildi ve yaratıcı bir yemek yapılması istendi. Verilen süre sonunda şeflerin hazırlanan yemeklerin tadımını yaptı ve gecenin kazananını ilan etti. Şeflerin oybirliği ile en başarılı tabağı hazırlayan Emir, bireysel dokunulmazlığı kazandı.

HAFTANIN 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takımda oynanan bireysel dokunulmazlığı kazanan Emir oldu. Emir’in ise eleme potasına göndermeyi seçtiği Furkan, bu haftanın üçüncü eleme adayı oldu.