MasterChef’te haftanın 2. eleme adayı kim oldu? 21 Kasım MasterChef Türkiye’de dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef Türkiye’de bu akşam haftanın ikinci eleme adayı belli oldu. 21 Kasım Cumartesi akşamı MasterChef 104. bölümünde ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Bursa’da yapılan dokunulmazlık oyununda yapılan beş çeşit yemek dokuz konuk tarafından denendi ve oylandı. Oylama sonucunda dokunulmazlığı kaybeden takımda yapılan oylama ile 2. eleme adayı belli oldu. Peki, MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef 2020’de ikinci eleme adayı kim oldu? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 22.11.2020 00:23
Değiştirme Tarihi: 22.11.2020 00:23
MasterChef’te haftanın 2. eleme adayı kim oldu? 21 Kasım MasterChef Türkiye’de dokunulmazlığı kim kazandı?

TV8’in sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye’de bu akşam heyecan dolu bir dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Bursa’da yapılan dokunulmazlık oyununda özel konukların tadım yaparak değerlendirmesi sonucunda kazanan takım belli oldu. Kaybeden takım yarışmacıları, ilk olarak bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Sonrasında ise aralarında oylama yaptı. Böylece haftanın 2. eleme adayı belirlendi. Peki, MasterChef’te kim kazandı, dokunulmazlığı hangi takım aldı? 21 Kasım MasterChef 104. bölüm dokunulmazlık oyunu, bireysel dokunulmazlık oyunu ve eleme adayı oylaması detayları haberimizde.  

DOKUNULMAZLIĞI BU AKŞAM HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef’te bu akşam Bursa’da yapılan 2. dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. İki takımdan dokuz özel konuğa yöreye ait beş çeşit yemek yapıldı. Konuklar, takımların ikram ettiği yemeklerin tadımından sonra oylamasını yaptı. Verilen 45 oydan Mavi takım , Kırmızı takım  oy aldı. Böylece bu akşam dokunulmazlığı kazanan Mavi takım oldu. Ve skoru 2-0 yaptı.

MASTERCHEF’TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım yarışmacıları, Danilo şefin imza tabağını yaparak bireysel dokunulmazlığı kazanmaya çalıştı. Gecenin sonunda şefin tabağına en yakın şekilde hazırlayan Serhat oldu ve bu akşam bireysel dokunulmazlığı kazanarak potadan kurtuldu.

HAFTANIN İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında Kırmızı takımda oylama yapıldı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Serhat ve eleme adayı olan Uğur bu oylamanın dışında kaldı. Ayyüce ile Eray için yapılan oylamada en fazla ismi yazılan Ayyüce, haftanın ikinci eleme adayı oldu.