MasterChef’te eleme adayları kimler oldu? 31 Ekim 2020 MasterChef’te dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı

MasterChef Türkiye’de on birinci haftanın eleme adayları belli oldu. Hafta başında kurulan Mavi takım ve Kırmızı takım arasında bu akşam son dokunulmazlık oyunu oynandı. Mavi takım, haftayı 2-1 galibiyetle bitirdi. Kırmızı takım, bu akşam dokunulmazlığı kazanarak rahat bir nefes aldı. Mavi takım ise bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı ve sonrasında oylama yaptı. Böylece son iki eleme adayı da ortaya çıktı. Böylece MasterChef eleme adayları belli oldu. Peki, MasterChef’te dokunulmazlık oyununu kim kazandı? MasterChef’te haftanın eleme adayları kimler oldu? İşte tüm detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 01.11.2020 00:31
Değiştirme Tarihi: 01.11.2020 00:31
MasterChef’te eleme adayları kimler oldu? 31 Ekim 2020 MasterChef’te dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı

Ekranların en çok izlenen programı MasterChef Türkiye’de bu akşam üçüncü dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. 31 Ekim Cumartesi günü MasterChef 89. Bölümü ekrana geldi. Mavi takım ve Kırmızı takım, haftanın son dokunulmazlık oyununda Pizza Düellosunda karşı karşıya geldi. Altı çeşit pizzadan dört tanesini daha başarılı yapan takım, dokunulmazlığı kazandı. Bu şekilde dokunulmazlığı kazanan Kırmızı takım olurken Mavi takım, bireysel dokunulmazlık için takım olarak karşı karşıya geldi. Ve sonrasında yapılan oylama ile birlikte son iki eleme adayı da belli oldu. Peki, MasterChef’te eleme adayları kimler oldu? MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

MASTERCHEF’TE DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef 2020’de haftanın son dokunulmazlık oyunu, pizza düellosu şeklinde yapıldı. Şefler, takımlardan altı çeşit pizza yapmalarını istedi. Bu pizzalar, takım kaptanların tarafından yarışmacılar arasında paylaştırıldı. Böylece hangi pizzada hangi yarışmacıların eşleştiği yani düellolar belirlendi. İkişer ikişer alınan yarışmacılar, istenilen pizzaları 45 dakika süre içinde yapmaya çalıştı. Şefler, yapılan pizzaların tadımını yaptı ve tek tek kazanan yarışmacıları, takımları açıkladı. Buna göre Kırmızı takım, dört pizza yapımında daha başarılı olunca dokunulmazlığı kazanmış oldu.

MASTERCHEF’TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Mavi takımın altı yarışmacısı, bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa bir kez daha girdi. Bu oyunda istenen yemek Danilo şefin imza tabağı oldu. Oyun öncesinde Danilo şef, yemeğin tarifi ve püf noktalarını anlattı. Sonrasında yarışmacılar, verilen süre içinde yemeği yapmaya çalıştı. Süre bitiminde şeflerin tadım yaptığı yemekler arasından en beğendikleri, gecenin kazananı Ayyüce oldu ve bireysel dokunulmazlığı kazandı.

HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye’nin bu haftasında dokunulmazlık oyunları sonrasında Mavi takım, Kırmızı takımı 2-1 yendi. İlk dokunulmazlık oyunu sonrasında Kırmızı takımdan eleme potasına giden Tanya ve Serhat oldu. İkinci dokunulmazlık oyunu sonrasında ise Kırmızı takımda bu sefer Barbaros ile Furkan eleme adayı oldu. Üçüncü dokunulmazlık oyunu sonrasında ise Uğur ve Eray, bu haftanın son eleme adayları oldu.