MasterChef’te eleme adayları kimler oldu? 17 Eylül MasterChef Türkiye’de dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef Türkiye’de bu akşam dokunulmazlık oyunu ve bireysel dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. 17 Eylül Perşembe akşamı MasterChef’in 57. bölümünde Mavi takım ve Kırmızı takım, haftanın 2. dokunulmazlık oyunu için karşılaştı. Dokunulmazlığı kaybeden takımda oynanan bireysel dokunulmazlık oyunu ve yapılan oylama sonucunda iki eleme adayı daha belirlendi. Peki, MasterChef’te eleme adayları kimler oldu? MasterChef Türkiye’de bu akşam dokunulmazlığı kim kazandı? Bireysel dokunulmazlığı kazanan kimi eleme adayı olarak seçti?

Yayınlanma Tarihi: 18.09.2020 00:21
Değiştirme Tarihi: 18.09.2020 00:46

MasterChef eleme adayları, bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunu ve bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında belli oldu. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu mücadelesi sonrasında kaybeden takım, bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa bir kez daha girdi. Danilo şefin tabağını en iyi şekilde hazırlayan ve bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacı, haftanın üçüncü eleme adayını belirledi. Eleme potasına giren 4. isim, takım oylamasında belli oldu. İşte 17 Eylül 2020 MasterChef Türkiye 57. Bölüm dokunulmazlık oyunu ve oylamada yaşananlar…

BU AKŞAM DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef’te bu akşam “Sıfır atık” temalı dokunulmazlık oyunu oynandı. Bu oyunu kazanan takım Mavi takım oldu.

MASTERCHEF’TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM ALDI?

MasterChef 2020’de dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım, bireysel dokunulmazlık için mücadele etti. Danilo şefin imza tabağını en iyi şekilde hazırlayan yarışmacı Eray oldu.

BU HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİM OLDU?

MasterChef Türkiye’de bu akşam oynanan ikinci dokunulmazlık oyunu sonrasında dört eleme adayı ortaya çıktı. İlk dokunulmazlık oyununu Mavi takım kaybetmişti. Oynanan bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Duygu, Serhat’ı ilk eleme adayı olarak göstermişti. Oylama sonucunda eşit oy alan iki yarışmacı arasında takım kaptanı olarak Furkan’ın seçimi Özgül’den yana olmuştu.

Bu akşam oynanan 2. Dokunulmazlık oyununu Mavi takım kazandı. Kırmızı takım, ilk olarak bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Bu oyunu kazanan Eray oldu ve eleme potasına gönderdiği Sefa, haftanın üçüncü eleme adayı oldu. Sonrasında takım içi oylamaya geçildi. Bu oylamada adı en çok yazılan Selin, dördüncü eleme adayı oldu.