Masterchef’te eleme adayları kim oldu? Bu akşam MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Ekranların ilgiyle takip edilen yarışma programı MasterChef Türkiye’de heyecan gittikçe tırmanıyor. Geriye kalan on üç yarışmacı ile kurulan Mavi takım ve Kırmızı takım arasında ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Takımların kurulması sonrasında düelloyu kazanan Eray’ın yaptığı Barbaros – Ebru değişikliği nasıl bir katkı sağlayacak merak ediliyordu. Heyecanla izlenen dokunulmazlık oyununu kaybeden takımın yarışmacıları, bireysel dokunulmazlığı kazanmak için karşılaştı. Devamında ise iki eleme adayı belirlendi. Peki, MasterChef’te adayı kimler oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 21.10.2020 00:28
Değiştirme Tarihi: 21.10.2020 00:28
Masterchef’te eleme adayları kim oldu? Bu akşam MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

TV8’in fenomen yarışma programı MasterChef Türkiye’de üçüncü sezon heyecanı yükseliyor. MasterChef 2020’de son kalan 13 yarışmacı, yeni haftanın başlangıcı ile takımlara ayrıldı. Yeni haftanın Mavi ve Kırmızı takımı, ilk dokunulmazlık oyunu için kıyasıya mücadele etti. Kazanan eleme potasından kurtulduğu için sevinirken kaybeden takım bireysel dokunulmazlık oyunu için yeniden mutfağa girdi. Mehmet şefin imza tabağı yemeğini en başarılı şekilde yapan yarışmacı, bireysel dokunulmazlığı kazandı ve ardından bir arkadaşını eleme potasına gönderdi. Peki, MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı, kimin adını söyledi? Haftanın ilk eleme adayları, hangi takımdan kimler oldu? İşte 20 Ekim Salı MasterChef 82. bölümde yaşananlar…

MASTERCHEF’TE DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Karşılıklı meydan okumaların olduğu Mavi takım ve Kırmızı takım arasında ilk dokunulmazlık oyunu bu akşam oynadı. Yarışmacılar, şeflerin elinin altındaki kutuya bakarken yukarıdan sallandırılan danayı gören yarışmacılar şaşkınlığa uğradı. Sonrasında Mehmet şef, “bugün günlerden dana karkas” diyerek her iki takıma parçaları kendisi keserek verdi. Şefler, verilen bu parça ile haşlama, ızgara bonfile, tencere yemeği, fırın yemeği yapmalarını istedi. Son olarak günün tatlısı ise katmer oldu. Bu yemekler için verilen süre 1 saat oldu. Dört farklı et yemeğinin yapıldığı gecede kıyasıya bir lezzet rekabeti yaşandı.

MASTERCHEF’TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Bu akşam dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık için tezgah başına bir kez daha geçti. Altı yarışmacı arasında kıran kırana geçen mücadele sonrasında şeflerin beğenisini kazanan Özgül’ün yaptığı yemek oldu. Böylece MasterChef’te haftanın ilk bireysel dokunulmazlığını Özgül kazanmış oldu.

HAFTANIN İLK ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef’te haftanın ilk eleme adayı, bireysel dokunulmazlığı kazanan tarafından belirlendi. Bu akşam bireysel dokunulmazlığı kazanan Özgül, Berker’i potaya gönderdi. Sonrasında yapılan oylama sonucunda ikinci eleme adayı ise Sefa oldu.