MasterChef’te eleme adayları kim oldu? 9 Eylül MasterChef’te haftanın 3. ve 4. eleme adayları kimler oldu?

MasterChef Türkiye 2020’nin yeni bölümünde bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı ve dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. MasterChef’te dün akşam mavi takım takımda 2 eleme adayının belli olmasının ardından, bu akşam 3. Ve 4. Eleme adayları da belli oldu. Peki, MasterChef’te eleme adayları kim oldu? 9 Eylül MasterChef’te haftanın 3. ve 4. eleme adayları kimler oldu?

Yayınlanma Tarihi: 10.09.2020 00:19
Değiştirme Tarihi: 10.09.2020 00:19
MasterChef’te eleme adayları kim oldu? 9 Eylül MasterChef’te haftanın 3. ve 4. eleme adayları kimler oldu?

TV8 ekranlarının izleyicilere nefes kesen anlar yaşatan yemek yarışması programı MasterChef Türkiye 2020’de büyük heyecan sürmeye devam ediyor. MasterChef’te bu akşam oynanan haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu sonrasında, haftanın 3. Ve 4. Eleme adayları da belirlendi. Peki, MasterChef’te eleme adayları kim oldu? 9 Eylül MasterChef’te haftanın 3. ve 4. eleme adayları kimler oldu?

MASTERCHEF’TE ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef’te bu akşam dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım yarışmacıları daha sonra bireysel dokunulmazlık oyununda kıyasıya bir mücadele verdi. Eleme adayı olmamak için son ana kadar mücadele veren yarışmacılar arasında bireysel dokunulmazlığı kazanan isim MasterChef Emir Elidemir oldu ve 3. eleme adayı olarak MasterChef Ebru Has'ın ismini verdi.

4. eleme adayı ise takım kararının ardından verildi. MasterChef Mavi takım yarışmacıları bu akşam yapılan oylama sonrası haftanın 4. Eleme adayını oy çokluğuyla belirledi. Böylelikle takım kararı sonucu haftanın 4. Eleme adayı  MasterChef Ayyüce oldu.

MASTERCHEF TÜRKİYE'DE HAFTANIN İLK 2 ELEME ADAYLARI KİMLER OLMUŞTU?

MasterChef Türkiye'nin dün akşam ekrana gelen 49. bölümünde haftanın ilk iki eleme adayı belli oldu. Dokunulmazlığı kaybeden mavi takımda bireysel dokunulmazlığı kazanan Berker oldu ve eleme potasına Duygu’yu gönderdi. Böylelikle haftanın ilk eleme adayı Duygu oldu.

Mavi takım yarışmacıları daha sonrasında eleme oylaması yaparak bir eleme adayı daha ortaya çıkardı. Eleme potasında daha fazla oy alarak haftanın ikinci eleme adayı olan isim Furkan oldu.

BU HAFTANIN MAVİ VE KIRMIZI TAKIM YARIŞMACILARI

Mavi takım: Esra, Emir, Furkan, Berker, Özgül, Ebru, Ayyüce, Duygu

Kırmızı takım: Arem, Serhat, Barbaros, Tanya, Sefa, Uğur, Celal, Eray