MasterChef’te düelloyu kim kazandı? İşte MasterChef Türkiye 2020’nin ilk çeyrek finalisti

MasterChef Türkiye’de ilk çeyrek finalist belli oldu. 19 Aralık Cumartesi MasterChef 124. bölümde Özgül ile Emir arasında nefes kesen bir düello oynandı. Haftanın son eleme adayının ve üniformayı ilk alacak yarışmacıyı belirleyecek oyunda Mehmet şefin özel tarifinin yapılması istendi. Verilen sürenin sonunda şefler, MasterChef 2020’nin ilk çeyrek finalistini açıkladı. Peki, MasterChef’te kim kazandı? MasterChef 2020’nin ilk çeyrek finalisti kim oldu? MasterChef’te sezonun ilk üniformasını alan yarışmacı kim oldu? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 20.12.2020 00:36
Değiştirme Tarihi: 20.12.2020 00:36
MasterChef’te düelloyu kim kazandı? İşte MasterChef Türkiye 2020’nin ilk çeyrek finalisti

Ekranların en çok izlenen ve ilgiyle takip edilen yarışma programı MasterChef Türkiye’de bu akşam heyecan doruktaydı. Son beş yarışmacının kaldığı MasterChef 2020’de haftanın son eleme adayı belli oldu. Dört yarışmacının eleme adayı olduğu MasterChef’te Özgül ile Emir arasındaki düello sonucunda sezonun ilk çeyrek finalisti yani üniformayı kazanan ilk yarışmacı belli oldu. Peki, MasterChef’te çeyrek finalist kim oldu? 19 Aralık 2020 MasterChef 124. bölümde üniformanın sahibi kim oldu? Emir mi Özgül mü son dörde kaldı?

MASTERCHEF’TE DÜELLOYU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’de çeyrek finale kalacak ilk ismi belirleyecek oyunda yarışmacılardan Mehmet şefin imza tabağının yapılması istendi. Istakoz Mousse adlı bu yemeği yapmaları için yarışmacılara 45 dakika süre verdi.

MASTERCHEF 2020’DE İLK ÇEYREK FİNALİST KİM OLDU?

Şefler, yarışmacıların yaptığı tabağı hem lezzet hem de görünüm açısından inceledi. Şeflerin tadım sonrasında verdikleri karar sonrasında MasterChef 2020’nin son dördüne kalmayı başaran, üniformayı kazanan ilk yarışmacı Emir Elidemir oldu.

ELEME FİNALİNE KALAN SON İSİM

Bu akşam yapılan düello sonucunda kaybeden Özgül, potaya giren son isim oldu ve eleme finaline kaldı.

MASTERCHEF’TE ÖDÜLÜ KİM KAZANDI?

MasterChef’te bu akşam haftanın son ödül oyunu oynandı. Programa konuk olarak katılan Survivor 2020 yarışmacıları, MasterChef’in son beşi ile eşleşip tezgahın arkasına geçti ve birlikte yemek yapmaya başladı. 45 dakikada yaratıcı bir yemek yapmak için çalışanlar arasında şeflerin en beğendiği Emir – Cemal Can ikilisi, 30 bin liralık ödülü kazandı.