MasterChef’te düelloyu kim kazandı? 24 Ağustos MasterChef Türkiye’de düello kazanan kaptanın ödülü neydi?

MasterChef Türkiye’de bu akşam kaptanlık oyunu heyecanı yaşandı. Yeni takımın kaptanları belirlendikten sonra Mavi takım kaptanı ve Kırmızı takım kaptanı arasında bir düello yapıldı. Oyunu kazanan yarışmacı ve takımı, kendilerine ileride büyük avantaj sağlayacak bir ödül kazandı. Peki, MasterChef’te düelloyu kim kazandı? 24 Ağustos 2020 MasterChef Türkiye’de kaptanlar düellosunu kim kazandı? Ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 25.08.2020 00:17
Değiştirme Tarihi: 25.08.2020 00:17
MasterChef’te düelloyu kim kazandı? 24 Ağustos MasterChef Türkiye’de düello kazanan kaptanın ödülü neydi?

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması MasterChef Türkiye 2020’de ikinci haftanın kaptanlık oyunu oynandı ve kaptanları belli oldu. Bu hafta farklı bir format uygulandı ve iki kaptan, takımın yarışmacılarını seçtikten sonra bir düelloda karşı karşıya geldi. Şefler tarafından açıklanan düellonun ödülü ise kaptanları heyecanlandırdı. 24 Ağustos tarihli MasterChef Türkiye 34. Bölümde kaptanlar arasında oynanan düello ve detayları…

MASTERCHEF’TE KİMLER KAPTAN OLDU?

MasterChef Türkiye yeni bölümde ikinci haftanın kaptanlık oyunu müthiş bir mücadeleye sahne oldu. Kıyasıya geçen rekabet sonrasında MasterChef’te kaptanlık oyununu kazanan, günün en başarılı yarışmacı Uğur oldu. Böylece Mavi takım kaptanlığı kazanan isim Uğur oldu. Uğur, Kırmızı takım kaptanı olarak Özgül’ü seçti. Sonrasında bu iki kaptan, sırasıyla yarışmacıları seçmeye başladı. Bu haftanın takımları şu şekilde oluştu;

MAVİ TAKIM: Uğur, Emir, Berk, Duygu, Gülşah, Ebru, Ayyüce, Eray

KIRMIZI TAKIM: Özgül, Barbaros, Furkan, Tanya, Esra, Serhat, Celal, Sefa

DÜELLODA ÖDÜL NEYDİ?

MasterChef 2020’de bu hafta uygulanan yeni format ile birlikte düelloyu kazananın alacağı ödül de açıklandı. Her hafta farklı bir ödülün verileceği düellonun bu akşamki galibi, 5 dakikalık bir avantaj kazanacak. Bu avantajı, yapılacak ilk takım oyununda kullanabilecek.

MASTERCHEF KAPTANLAR DÜELLOSUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’de Mavi takım kaptanı Uğur ile Kırmızı takım kaptanı Özgül, ilk kaptanlık düellosunda karşı karşıya geldi. Oyunda yarışmacılardan istenen yemek ise “Somon Carpaccio” oldu. Bu yemeği hazırlamaları için verilen süre ise 30 dakikaydı. Sürenin sonunda şefler hazırlanan tabakları inceledi ve tadım sonrasında Mehmet şefin tabağına en yakın olarak yemeği hazırlayan kişi Özgül oldu. Özgül, böylece Kırmızı takıma beş dakikalık avantajı kazandırdı.