MasterChef’te düelloyu kazanan kaptan kim oldu? Esra mı yoksa Arem mi? 7 Eylül MasterChef 2020’de düello ödülü

MasterChef Türkiye’de bu akşam bir kaptanlık oyunu heyecanı daha TV8 ekranlarında izleyiciler ile buluştu. Kırmızı ve Mavi takımın yeni kaptanları belirlendikten sonra Mavi takım kaptanı ve Kırmızı takım kaptanı arasında nefes kesen bir düello ekrana geldi! Oyunu kazanan kaptan ve takımı ödülün sahibi olurken; kazanan takım kendilerini bir adım ileriye götürecek avantajı elde etmiş oldu. Peki, MasterChef’te bu akşam düelloyu kim kazandı? 7 Eylül Pazartesi MasterChef 2020’de kaptanlar düellosunu kim kazandı? Kim kaptanlık düellolasunun kazananı oldu? Kaptanların düellosunda ödül neydi? Esra mı, Arem mi düelloyu kazandı? En iyi falafeli yapan yarışmacı haber detaylarında…

Yayınlanma Tarihi: 08.09.2020 00:16
Değiştirme Tarihi: 08.09.2020 00:16
MasterChef’te düelloyu kazanan kaptan kim oldu? Esra mı yoksa Arem mi? 7 Eylül MasterChef 2020’de düello ödülü

TV8 ekranlarının çok sevilen yarışma programı MasterChef 2020’de yeni takım kaptanları yine karşı karşıya geldi ve ikisi de en iyi lezzetli tabağı çıkarmak için mücadele verdi! Şeflerin beğenisine sunulan tabakların ardından en iyi falafeli hazırlayan kaptan, bu akşamki düellonun kazananı oldu! İşte, düellonun kazananı ve 7 Eylül Pazartesi kaptanlık düellosu ödülü!

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF KAPTANLAR DÜELLOSUNU KİM KAZANDI?

MasterChef 2020’de yeni takım kaptanları Esra ve Arem oldu. Yeni takım kaptanlarının falafel yapmak için verdiği mücadelenin sonunda düellonun kazananı Esra olarak belirlendi. Şeflerden geçerli notu alan Esra, ödülün de sahibi oldu ve dokunulmazlık oyununda takımına beş dakika kazandırdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

DÜELLODA ÖDÜL NEYDİ?

MasterChef 2020’de bu hafta kaptanlık düellosunu kazanan kaptanın takımı ilk dokunulmazlık oyununa beş dakika daha erken başlama avantaj elde etti.

7 EYLÜL PAZARTESİ MASTERCHEF 2020'DE KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef 2020'de bu akşam yarışmacılar menemen hazırladı ve en başarılı tabak oyunun sonunda belli oldu. Barbaros, Sefa, Arem, Esra, Ebru, Eray en iyi altı tabağın sahibi oldu. Ardından şefler günün birincisini; altıncı tabaktan itibaren Barbaros, Sefa, Ebru, Eray, Arem ve Esra olarak açıkladı ve böylece Mavi takımın yeni kaptanı Esra Tokelli oldu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Mavi takımın yeni kaptanı Esra, Kırmızı takımın yeni kaptanı olarak Arem'in adını söyledi. 

7 EYLÜL PAZARTESİ MASTERCHEF MAVİ TAKIMIN KADROSUNDA KİMLER VAR?

Mavi takımın kaptanı Esra, ilk olarak  Emir'in adını söyledi ve böylece Mavi takımın kadrosuna giren ilk yarışmacı belli oldu.

MAVİ TAKIMDA BU HAFTA: Esra, Emir, Furkan, Berker, Özgül, Ebru, Ayyüce, Duygu

Haber ile ilgili metin girin!.

7 EYLÜL PAZARTESİ MASTERCHEF KIRMIZI TAKIMIN KADROSUNDA KİMLER VAR?

Kırmızı takımın kaptanı ilk olarak adını söyledi ve böylece Kırmızı takımın kadrosuna giren ilk yarışmacı belli oldu.

KIRMIZI TAKIMDA BU HAFTA: Arem, Serhat, Barbaros, Tanya, Sefa, Uğur, Celal, Eray