MasterChef’te düelloyu kazanan kaptan kim oldu? 9 Kasım MasterChef 2020'de Esra mı Emir mi düelloyu kazandı?

MasterChef Türkiye’de bu akşam bir kaptanlık oyunu heyecanı daha geride kaldı. Sona yaklaştıkça artan heyecan yerini büyük bir mücadeleye bıraktı. Kırmızı ve Mavi takımın yeni kaptanları belirlendikten sonra Mavi takım kaptanı ve Kırmızı takım kaptanı arasında nefes kesen bir düello ekrana geldi! Oyunu kazanan kaptan ve takımı ödülün sahibi olurken; yarışmacılar da dokunulmazlık oyununda kendilerini bir adım ileriye götürecek avantajı elde etmiş oldu. Peki, MasterChef’te düelloyu kim kazandı? 9 Kasım Pazartesi MasterChef 2020’de kaptanlar düellosunu kim kazandı? Haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 10.11.2020 00:15
Değiştirme Tarihi: 10.11.2020 00:15
MasterChef’te düelloyu kazanan kaptan kim oldu? 9 Kasım MasterChef 2020'de Esra mı Emir mi düelloyu kazandı?

TV8 ekranlarının çok sevilen yarışma programı MasterChef 2020’de bu akşam yeni takım kaptanları bir kez daha karşı karşıya geldi ve ikisi de en iyi tabağı çıkarmak için mücadele verdi! Şeflerin beğenisine sunulan tabakların ardından en iyi künefeyi hazırlayan kaptan düellonun kazananı oldu! İşte, düellonun kazananı ve 9 Kasım Pazartesi kaptanlık düellosunun merak edilenleri...

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF 2020'DE KAPTANLIK DÜELLOSUNU KİM KAZANDI?

MasterChef 2020'nin bu akşam ekrana gelen yeni bölümünde Esra ve Emir haftanın yeni takım kaptanları oldu ve haftanın ilk mücadelesini kaptanlık düellosunda verdiler. Dokunulmazlık mücadelesi için oldukça önemli bir avantaj sağlayan kaptanlık düellosunu kazanan kaptan, haftanın ilk dokumulmazlık oyununun menüsünü önceden öğrenme hakkı kazanarak takımına rahat bir nefes aldırdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Bu akşam şeflerin takım kaptanlarından istediği lezzet, "künefe" oldu.

Otuz dakikalık sürede en başarılı künefeyi hazırlayarak kaptanlık düellosunu kazanan, Kırmızı takım kaptanı Emir olarak belirlendi ve takımına büyük bir avantaj kazandırdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF 2020’DE 9 KASIM PAZARTESİ YENİ TAKIM KAPTANLARI BELLİ OLDU! İŞTE, YENİ TAKIMLAR...

Bu akşam MasterChef 2020'de muhteşem bir kaptanlık mücadelesi ekrana geldi ve yarışmacılar tüm gücüyle birbirinden lezzetli çiğköfteleri ortaya koydu. Günün sonunda en başarılı çiğköfteyi hazırlayan yarışmacı, yani Mavi takımın kaptanı belli oldu. Şefler tarafından Ayyüce, Eray ve Esra en başarılı tabağı hazırlayan ilk üç isim olarak seçildi.

Böylece, 9 Kasım Pazartesi günü MasterChef 2020'de kaptanlığı kazanan isim, haftanın yeni takım kaptanı Esra oldu. Esra, karşı takımın kaptanı olması için Emir'i seçti ve Kırmızı takımın bu haftaki kaptanı Emir oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF 2020’DE BU HAFTA MAVİ TAKIM KAPTANI VE YARIŞMACILARI KİM OLDU?

Mavi takım kaptanı MasterChef Esra, takımına ilk olarak Serhat'ı seçti.

MAVİ TAKIM: Esra, Serhat, Özgül, Ayyüce, Ebru.

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF 2020’DE BU HAFTA KIRMIZI TAKIM KAPTANI VE YARIŞMACILARI KİM OLDU?

Kırmızı takım kaptanı Emir, takımına ilk olarak Barbaros'u seçti.

KIRMIZI TAKIM: Emir, Barbaros, Eray, Uğur, Sefa.

Haber ile ilgili metin girin!.