MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? 8 Eylül Salı MasterChef 2020’de dokunulmazlık oyununu kazanan takım!

MasterChef 2020’de bu akşam unutulmaz bir dokunulmazlık mücadelesi ekrana geldi ve stüdyoda heyecan arttı! TV8’in sevilen programı MasterChef 2020’de dün akşam kurulan yeni takımlar, bu akşam haftanın ilk dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi ve yarışmacılar arasında yaşanan pastacılar ve ana yemekçiler gerginliği daha da arttı. Dün akşam yapılan kaptanlık düellosunu kazanan isim Esra olurken; avantajı kazanan Mavi takım da bu akşamki dokunulmazlık oyununa beş dakika erken başladı. Verilen kıyasıya mücadelenin sonunda kazanan takım belli oldu. Peki, 8 Eylül Salı MasterChef 2020’de dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Esnaf lokantası lezzetlerinin bir araya geldiği yeni bölümde en iyi tabakları hangi takım çıkardı? İşte detaylar!

Yayınlanma Tarihi: 08.09.2020 22:15
Değiştirme Tarihi: 08.09.2020 23:03
MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? 8 Eylül Salı MasterChef 2020’de dokunulmazlık oyununu kazanan takım!

MasterChef 2020’nin en önemli oyunlarından biri olan ve yarışmacıların ilk etapta kaderini belirleyen haftanın ilk dokunulmazlık mücadelesinde bu akşam nefesler tutuldu. Esnaf lokantası lezzetlerinin ön plana çıktığı ve yarışmacıların hünerlerini sergilediği yarışta dokunulmazlık oyununu kazanan takım hangisi oldu? 8 Eylül Salı akşamı MasterChef 2020’nin 49. yeni bölümünde dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Esra'nın kaptanlığını yaptığı Mavi takım mı yoksa Arem'in kaptanlığındaki Kırmızı takım  mı dokunulmazlığı aldı? İşte, detaylar…

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

MasterChef Türkiye 2020’nin bu akşamki yeni bölümde dokunulmazlık oyununda istenen yemekler esnaf lokantası lezzetleri olarak belirlendi. Dokunulmazlık oyunu öncesinde ise şefler, yapılmasını istedikleri yemekleri şu şekilde açıkladı:

1. Ezogelin Çorba

2. Kuru Fasulye

3. Tereyağlı Pirinç Pilavı

4. Etli Pazı Sarma

5. Terbiyeli Kuzu Kapama

6. Taze Vişne Kompostosu

7. Fırın Sütlaç

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

8 EYLÜL SALI MASTERCHEF 2020’DE DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KAZANANAN TAKIM…

MasterChef 2020’de bu haftanın ilk dokunulmazlık oyunu için nefesler tutuldu ve yeni takımlar ilk defa karşı karşıya geldi.

Esnaf lokantasına ait vazgeçilmez lezzetlerin ekrana geldiği yeni bölümde şefler istedikleri yemekleri en başarılı şekilde hazırlayan takımlara dokunulmazlığı verdi.

Böylece, dün akşamki düelloyu kazanan takım kaptanı Esra, Mavi takımın beş dakikalık avantaj ile başlamasına sebep oldu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

8 Eylül Salı akşamı:

Çorbada en başarılı lezzetin sahibi Kırmızı takım olarak belirlendi.

Kuru Fasulyede en başarılı lezzetin sahibi Kırmızı takım olarak belirlendi.

Pilavda en başarılı lezzetin sahibi Mavi takım olarak belirlendi.

Vişne kompostosunda en başarılı lezzetin sahibi Mavi takım olarak belirlendi.

Pazı sarmadan en başarılı lezzetin sahibi Mavi takım olarak belirlendi.

Kuzu incik kapamada en başarılı lezzetin sahibi Kırmızı takım olarak belirlendi.

Sütlaçta en başarılı lezzetin sahibi Kırmızı takım oldu.

8 Eylül Salı akşamı MasterChef 2020’de dokunulmazlık oyununu kazanan takım, Arem'in kaptanlığındaki  Kırmızı takım oldu. Şeflerin beğenisine sunulan tabakların akabinde 4-3 skor ile takım üstünlük sağladı. Böylece, haftanın ilk dokunulmazlığını kaybeden takım bireysel dokunulmazlık oyununa giderek eleme potası için aday vermek zorunda kaldı…

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

BU HAFTA KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef 2020'de dün akşam yarışmacılar menemen hazırladı ve en başarılı tabak oyunun sonunda belli oldu. Barbaros, Sefa, Arem, Esra, Ebru, Eray en iyi altı tabağın sahibi oldu. Ardından şefler günün birincisini; altıncı tabaktan itibaren Barbaros, Sefa, Ebru, Eray, Arem ve Esra olarak açıkladı ve böylece Mavi takımın yeni kaptanı Esra Tokelli oldu. Bu haftanın mavi takım kaptanı olan Esra, kırmızı takım kaptanı olarak karşısına yeni yarışmacı Arem Yüce'yi gösterdi.

BU HAFTANIN MAVİ VE KIRMIZI TAKIM YARIŞMACILARI

Mavi takım: Esra, Emir, Furkan, Berker, Özgül, Ebru, Ayyüce, Duygu

Kırmızı takım: Arem, Serhat, Barbaros, Tanya, Sefa, Uğur, Celal, Eray