MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? 3 Aralık 2020 MasterChef Türkiye’de 1. dokunulmazlık oyunu kazananı

MasterChef Türkiye’de dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Ekranların sevilen yarışması MasterChef’in 3 Aralık 2020 tarihli 113. bölümünde özel bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Engelliler Günü nedeniyle Bağcılar Engelliler Merkezi’nde özel konuklara yemekler yapıldı. Dört kişilik Mavi takım ile üç kişilik Kırmızı takım arasında nefes kesen lezzet yarışı yaşandı. Yedi özel konuk tarafından verilen oylar sonucunda bu akşam MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? 3 Aralık MasterChef 2020’de 1. dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 03.12.2020 23:23
Değiştirme Tarihi: 03.12.2020 23:23
MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? 3 Aralık 2020 MasterChef Türkiye’de 1. dokunulmazlık oyunu kazananı

TV8 ekranlarından büyük bir ilgiyle takip edilen MasterChef Türkiye 2020’de heyecan dokunulmazlık oyunu ile devam etti. MasterChef’te 16. Haftada Özgül ve Eray tarafından kurulan takımlar arasında ilk dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle 7 milli sporcumuz için özel yemekler yapıldı. Yedi konuk tarafından değerlendirilen yemekler ile dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Peki, bu akşam MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? İşte MasterChef 1. Dokunulmazlık oyununu kazanan takım

MASTERCHEF’TE 1. DOKUNULMAZLIK OYUNU

MasterChef Türkiye’de Bağcılar Engelliler Merkezi’nde özel bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Yedi milli sporcunun konuk olduğu dokunulmazlık oyununda şefler, bir saatte şu yemeklerin yapılmasını istedi.

Menü

- Kremalı dağ mantarları çorbası: 5-2 Mavi takım

- Izgara kabak mozzarella rulosu:

- Kroketler ( Patatesli, Peynirli, Sebzeli ) Domates sos ile

-  Fırında dana fileto, yanında ızgara sebzeler ve patates graten

- Kırmızı orman meyveli magnolia

DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef 2020 ilk dokunulmazlık oyunu sonrasında şefler, verilen oyların sayımını yaptı. Yedi konuk tarafından beş çeşit yemek için verilen oyların dağılımı Mavi takım 21, Kırmızı takım 14 oldu. Böylece Mavi takım, haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanmış oldu.

MAVİ TAKIM VE KIRMIZI TAKIMDA HANGİ YARIŞMACILAR YER ALIYOR?

Kaptanlık oyunu sonrasında Mavi takım kaptanı Özgül ve Kırmızı takım kaptanı Eray, seçtikleri yarışmacılar ile takımları şöyle oluşturdu;

MAVİ TAKIM: Özgül, Barbaros, Emir, Sefa

KIRMIZI TAKIM: Eray, Serhat, Ebru