MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? 17 Aralık MasterChef 2020’de dokunulmazlık oyununu kazanan

Ekranların sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye’de bu akşam dokunulmazlığı kazanan belli oldu. Son beşe kalan yarışmacılar, MasterChef’in 18. haftasında eğlenceli ödül oyunları ile stres atarken diğer yandan dokunulmazlık ve eleme oyunu ile yarışmada kalma mücadelesi veriyor. 17 Aralık Perşembe günü MasterChef 123. bölümde eleme adayları dışındaki yarışmacılar arasında dokunulmazlık oyunu oynandı. Peki, MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 17.12.2020 23:51
Değiştirme Tarihi: 17.12.2020 23:51
MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? 17 Aralık MasterChef 2020’de dokunulmazlık oyununu kazanan

Her bölümü ile farklı bir heyecan yaşatan yarışma MasterChef Türkiye, TV8 ekranlarında büyük bir ilgiyle takip edilmeye devam ediliyor. MasterChef 2020’nin 123. bölümünde eski yarışmacıların katıldığı ödül oyunu ilk olarak ekrana geldi. Sonrasında haftanın eleme adayları Barbaros ve Eray dışındaki yarışmacılar, Somer şefin özel tarifi ile dokunulmazlığı kazanmaya çalıştı. 17 Aralık 2020 tarihli MasterChef yeni bölümde dokunulmazlık oyunu müthiş bir heyecana neden oldu. Peki, MasterChef’te bu akşam dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte detaylar…

MASTERCHEF’TE DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef 2020’de Özgül, Serhat ve Emir arasında bu akşam inanılmaz bir mücadele yaşandı. Yarışmacılar, Somer şefin özel tarifini yapabilmek için hünerlerini sergiledi. Yarışmacıların, bu özel ve zor tarifi hazırlamak için 75 dakika süreleri vardı. Oyunu kazanan yarışmacı, bu akşamlık eleme potasından kurtulacaktı. Süre sonunda şefler, yarışmacıların hazırladığı yemeklerin tadımını yaptı. Şefler, verdikleri oybirliği karar sonrasında en beğendikleri tabağın Emir’in olduğunu açıkladı. Böylece Emir, dokunulmazlığı kazanarak eleme potasına girmekten kurtuldu.

İLK İKİ ELEME ADAYI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye’nin 18. haftası ile birlikte son beşe kalan yarışmacılar arasında bireysel mücadele sürüyor. Bu hafta MasterChef 2020’de iki eleme adayı belli oldu. Bu eleme adaylarından ilki Eray olurken ikinci eleme adayı Barbaros oldu.

İlgili Sayfalar: Magazin