MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? 13 Aralık MasterChef 2020’de 3. Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MasterChef Türkiye’de bu akşam son dokunulmazlık oyunu oynandı. Sezonun son takım oyunu olarak ekrana gelen 3. dokunulmazlık oyununda Balkan mutfağından yemekler yapıldı. 13 Aralık Pazar MasterChef eleme gecesinde beş çeşit yemek üzerinde yapılan değerlendirme ile dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Peki, MasterChef’te dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte MasterChef 120. bölüm dokunulmazlık oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 13.12.2020 22:34
Değiştirme Tarihi: 13.12.2020 22:34
MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? 13 Aralık MasterChef 2020’de 3. Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Ekranların en çok izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye’de bu akşam eleme gecesi heyecanı yaşanıyor. 13 Aralık 2020 tarihli MasterChef 120. bölümde günün menüsünü Balkan mutfağından beş yemek oluşturdu. Verilen süre sonunda şefler tadım yaparak sezonun son takım oyununu kazanan takımı açıkladı. Peki, MasterChef 2020’de 3. dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? MasterChef son dokunulmazlık oyunu detayları haberimizde.

MASTERCHEF’TE DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef’te Mavi takım ile Kırmızı takım son kez takım oyunu için karşı karşıya geldi. Şefler, bu son dokunulmazlık oyununda Balkan mutfağından yapılacak beş çeşit yemek için bir saat süreleri olduğunu belirtti.

MASTERCHEF’TE 3. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef’te bu akşam takımlar, verilen sürenin bitimiyle yaptıkları yemeklerden şeflere ikram ettiler. Şefler ise tadım sonrasında hangi yemekte hangi takımın daha başarılı olduğunu açıkladı. Buna göre beş yemekten üçünü kazanan Kırmızı takım, bu akşam dokunulmazlığı kazanan takım oldu.

- Şile paprika: Kırmızı takım

- Tavce gravce: Mavi takım

- Boşnak böreği: Kırmızı takım

- Mişöriz: Kırmızı takım

- Kaymaçina: Mavi takım