MasterChef’te dokunulmazlığı hangi takım aldı? 3 Ekim 2020 MasterChef Türkiye 3. dokunulmazlık oyununu kazanan

MasterChef’te bu akşam dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Ekranların sevilen yarışması MasterChef 2020’de haftanın son dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlığı iki takım da birer kez kazanmıştı. Bu yüzden 3. dokunulmazlık oyunu daha önem kazandı.  3 Ekim Cumartesi MasterChef 69. bölümde takımlar, Bahçelievler çocuk evleri sitesinde koruyucu ailelere yemek yaptılar. Peki, MasterChef’te kim kazandı, dokunulmazlığı hangi takım kazandı? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 03.10.2020 22:57
Değiştirme Tarihi: 03.10.2020 22:57
MasterChef’te dokunulmazlığı hangi takım aldı? 3 Ekim 2020 MasterChef Türkiye 3. dokunulmazlık oyununu kazanan

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması MasterChef Türkiye’de 7. haftanın son dokunulmazlık oyunu bu akşam ekrana geldi. Mavi takım ve Kırmızı takım, eleme potasına girmemek için dokunulmazlığı kazanmaya çalıştı. MasterChef’in 69. bölümünde dokunulmazlık oyunu, Bahçelievler çocuk evleri sitesinde yapıldı. Burada koruyucu aileler, hazırlanan yemekler için oylarını kullandı ve dokunulmazlığı kazanan takımı belirledi. Peki, bu akşam MasterChef’te dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

SON DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef 2020'de Mavi takım ile Kırmızı takım arasında kıyasıya bir rekabet yaşandı. Bahçelievler çocuk evleri sitesinde 9 korucuyu aile için yapılan 7 çeşit yemek ile dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Bu yemekler için verilen süre 1 saat idi. Piknik konsepti ile yapılan yemekler, misafirler tarafından denendi ve sonrasında beğenilen yemeğin takımına oylar verildi. Şefler, verilen oyları tek tek açarak hangi yemekte hangi takım kaç oy aldığını açıkladı. Açıklanan oylar sonucunda Kırmızı takım, Mavi takımı 34-29 yenmeyi başardı. 4 yemekte daha başarılı olan Kırmızı takım, MasterChef 2020'de 3. dokunulmazlık oyununu kazandı.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNDA HANGİ YEMEKLER YAPILDI?

Başlangıçlar
- Saksuka
- zeytinyağlı yaprak sarma
- kısır
- patates salatası
Ara sıcak
- mücver
Ana yemek
- karışık ızgara
Tatlı
- Brownie

BU HAFTANIN ELEME ADAYLARI VE DOKUNULMAZLIK OYUNLARI

MasterChef Türkiye'nin 7. haftasında takım kaptanları Serhat ve Barbaros oldu. Kaptanların oluşturduğu Mavi takım ile Kırmızı takım arasında oynanan iki dokunulmazlık oyunu, iki takım da birer kez kazandı. Bunun sonucunda iki takımdan ikişer eleme adayı belirlendi. Kırmızı takımın eleme adayları Esra ve Duygu olurken, Mavi takımın eleme adayları ise Didem ile Uğur oldu. Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunu sonucunda iki tane daha eleme adayı çıkacak ve haftanın eleme adayları ortaya çıkacak.