MasterChef’te bu akşam kim elendi, kim gitti? İşte 18 Ekim MasterChef Türkiye’ye veda eden isim

MasterChef’te kim elendi belli oldu. Ekranların sevilen yarışması MasterChef 2020’ye veda eden isim bu akşam yapılan eleme gecesinde belirlendi. MasterChef 80. bölümde altı eleme adayı ile iki oyun oynandı. İlk turdaki oyunda başarılı olan Esra, Emir, Uğur MasterChef’te kalmayı başardı. Son üçe kalan Tanya, Özgül ve Didem ile final eleme oyunu oynandı. Bu turda üç yarışmacı, Mehmet şefin imza tabağını en iyi şekilde yapmaya çalıştı. Gecenin en zayıf tabağını çıkaran kişi, MasterChef’ten elendi. Peki, MasterChef’te kim elendi, kim gitti? 18 Ekim 2020 MasterChef Türkiye’ye kim veda etti?

Yayınlanma Tarihi: 19.10.2020 00:15
Değiştirme Tarihi: 19.10.2020 00:15
MasterChef’te bu akşam kim elendi, kim gitti? İşte 18 Ekim MasterChef Türkiye’ye veda eden isim

Her bölümü ile farklı heyecanlar yaşatan MasterChef Türkiye’de yarışmaya veda eden isim bu akşam belli oldu. MasterChef veda gecesinde haftanın altı eleme adayı tezgah arkasına geçti ve yarışmada kalabilmek için lezzet rekabetine girdi. İlk oyunda en başarılı olan yarışmacı Emir oldu. Onu takip eden Uğur ile Esra, MasterChef 2020’de son 13 arasına kalmayı başardı. Final eleme oyununa kalan Tanya, Özgül ve Didem arasında kim MasterChef’e veda etti? MasterChef’ten kim elendi? İşte 18 Ekim 2020 MasterChef Türkiye’ye veda eden isim…

MASTERCHEF’TE BU AKŞAM KİM ELENDİ?

MasterChef Türkiye’de dokuzuncu haftanın eleme adayları Didem, Özgül, Emir, Uğur, Esra, Tanya idi. MasterChef 80. bölümde eleme gecesi ilk oyununda yarışmacılara tavuk ciğer verildi. Ana malzeme olarak verilen bu ürünle yaratıcı bir yemek yapmaları gerekiyordu. 40 dakikalık süre sonunda yarışmacılar tek tek yemeklerini şeflere sundu. Şefler, tadım sonrasında en başarılı üç kişiyi yani eleme potasından kurtulan üç kişiyi açıkladı. Gecenin en başarılı ismi Emir olurken onu sırasıyla Uğur ve Esra takip etti.

MASTERCHEF TÜRKİYE’YE VEDA EDEN İSİM

MasterChef Türkiye eleme gecesinde final oyununu Tanya, Didem ve Özgül oynadı. Bu yarışmacılardan bu turda istenen yemek, Mehmet şefin imza tabağı idi. Levrek ile yapılan ve teknik gerektiren bu yemek için verilen süre 40 dakika idi. Yarışmacılar, MasterChef 2020 serüvenine devam etmek için en iyi şekilde hazırlamaya çalıştı. Süre sonunda ise şefler hazırlanan yemeklerin tadımını yaptı. Bu turda en başarılı isim Özgül oldu. Gecenin en zayıf tabağını hazırlayan ve MasterChef'e veda eden isim Didem oldu.