MasterChef’te bu akşam kim elendi, kim gitti? 25 Ekim 2020 MasterChef Türkiye’ye kim veda etti?

Ekranların en çok izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye’de elenen isim belli oldu. 25 Ekim Pazar akşamı ekrana gelen MasterChef 85. bölümde eleme gecesi heyecanı yaşandı. Onuncu haftada Kırmızı takımdan dört, Mavi takımdan iki eleme adayı, iki aşamalı eleme oyununda MasterChef’te kalabilmek için mücadele etti. İlk turu geçen üç yarışmacı, MasterChef son 12’si arasına kalırken son üçe kalanlar final oyunu oynadı. Bu turda en zayıf tabağı çıkaran yarışmacı, MasterChef’ten elendi. Peki, MasterChef’te kim elendi, kim gitti? MasterChef Türkiye’ye kim veda etti?

Yayınlanma Tarihi: 26.10.2020 00:34
Değiştirme Tarihi: 26.10.2020 00:34
MasterChef’te bu akşam kim elendi, kim gitti? 25 Ekim 2020 MasterChef Türkiye’ye kim veda etti?

Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın jüri üyeliğini yaptığı MasterChef Türkiye’nin üçüncü sezonu tüm heyecanıyla devam ediyor. MasterChef’in onuncu haftasında dokunulmazlık oyunları sonrasında altı isim eleme potasına girdi. MasterChef haftanın eleme adayları, şeflerin istediği yemekleri en iyi şekilde hazırlayıp son ikiye kalmaya çalıştı. Beş yarışmacı, bu hayalini gerçekleştirirken bir yarışmacı ise MasterChef hayallerine veda etti. Peki, MasterChef’te kim elendi? 25 Ekim 2020 MasterChef Türkiye’ye kim veda etti?

HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef’in onuncu haftasında üç dokunulmazlık oyunu sonrasında Kırmızı takımdan dört, Mavi takımdan iki yarışmacı, eleme potasına girdi. Kırmızı takımdan Berker, Sefa, Tanya, Emir ile Mavi takımdan Uğur ve Esra eleme adayı oldu.

MASTERCHEF’TE KİM ELENDİ?

Haftanın eleme adayları, MasterChef’te bu akşam iki aşamalı eleme oyunu oynadı. İlk oyunda yarışmacılara safran verildi. Ana malzeme safran olacak şekilde yaratıcı bir yemek yapmaya çalıştılar. Süre sonunda şefler, ilk turda başarılı olan üç yarışmacıyı açıkladı. Bu isimler Emir, Esra, Sefa oldu.

MasterChef final eleme oyununa kalan yarışmacılar Uğur, Tanya ve Berker oldu. Bu turda istenilen yemek Danilo şefin imza tabağı oldu. Üç yarışmacı arasında en zayıf tabağı çıkaran Berker, MasterChef’e veda eden isim oldu.

MASTERCHEF BERKER BAŞMANAV KİMDİR?

MasterChef Berker Başmanav, 23 Ekim 1996 tarihinde Sakarya/Hendek'te doğdu. İlköğretim, ortaöğretim ve lise hayatını Hendek'te tamamlamasının ardından uluslararası asçılık eğitimi almak için İstanbul'a taşındı.

MasterChef Berker, başladığı eğitimi 1.likte tamamlamasının ardından uluslarası otellerde ve restoranlarda çalışma imkanı bulmuştur.

Son olarak Londra ve İspanya'da şubeleri bulunan vagon bir restoranın koordinatör şefliğini üstlenmişti.