MasterChef’te bu akşam kim elendi? 27 Eylül MasterChef Türkiye’ye veda eden isim belli oldu!

Ekranların sevilen yarışması MasterChef Türkiye’de veda eden isim belli oldu. Bu akşam MasterChef Türkiye eleme gecesinde altı yarışmacı mücadele etti. İki turlu oyunda final oyununa kalan isimler Esra, Barbaros ve Celal oldu. Son turda bu yarışmacılar, Mehmet şefin tabağına en yakın şekilde hazırlamak için yarıştı. Gecenin sonunda en zayıf tabağı hazırlayan isim, şefler tarafından ilan edildi. Peki, bu akşam MasterChef’te kim elendi? MasterChef Türkiye’ye kim veda etti?

Yayınlanma Tarihi: 28.09.2020 00:47
Değiştirme Tarihi: 28.09.2020 00:55

TV8 ekranlarından ilgiyle takip edilen MasterChef Türkiye’de bu akşam yarışmadan elenen isim kim olacak merak ediliyordu. 27 Eylül 2020 tarihli MasterChef 65. bölümde eleme gecesi heyecanı yaşandı. Bu haftanın eleme adayları olan altı yarışmacı, eleme gecesinde müthiş bir lezzet rekabeti verdi. İlk oyun sonrasında final turuna kalan isimler Celal, Esra ve Barbaros oldu. Son ikiye ise Barbaros ile Celal oldu. MasterChef jürileri, bu akşam yarışmadan elenen ismi açıkladılar. İşte MasterChef Türkiye’ye bu akşam veda eden isim…

MASTERCHEF’TEN KİM ELENDİ?

MasterChef Türkiye’de bu akşam kıyasıya bir eleme gecesi mücadelesi ekrana geldi. Altı iddialı isim, haftanın eleme adayı olan altı yarışmacı, MasterChef 65. Bölüm eleme gecesinde lezzet rekabetine girdi. İlk turda yarışmacılardan bıldırcın ile yaratıcı bir yemek yapmaları istendi. Verilen 40 dakikalık süre sonunda şefler ilk olarak bu oyunun en başarılı tabağını açıkladı. Özgül, rakiplerine göre daha iyi bir tabak çıkardı ve MasterChef’te kalmayı başardı. Onu takip eden isimler sırasıyla Eray ve Ayyüce oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF TÜRKİYE’YE KİM VEDA ETTİ?

MasterChef eleme gecesinde final oyununa kalanlar Esra, Barbaros ve Celal oldu. Bu turda yarışmacılardan istenen yemek ise Mehmet şefin imza yemeği olan Mastik Sponge idi. 45 dakika süre verilen bu turun en iyi tabağını çıkaran isim Esra oldu. Geriye kalan iki isim arasında MasterChef Türkiye’ye veda eden Celal Sarıgül oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF CELAL SARIGÜL KİMDİR?

MasterChef Celal, 1994 yılında Antalya’da doğdu. Celal Sarıgül, 17 yıldır ailesi ile birlikte Kıbrıs’ta yaşamaktadır. Kıbrıs'ta Mutfak Sanatları okuyan Celal Sarıgül, yarışmaya da Kıbrıs'tan katılıyor. Oteller ve restoranlarda altı senedir aşçılık yaptığını söyledi. MasterChef'in hayali olduğunu ve buraya kalıcı olmak için geldiğini de söyledi.

MasterChef yarışmasının iddialı isimlerinden birisi olan Celal Sarıgül, 'MasterChef benim hayalimdi, burada kalıcı olmayı düşünüyorum.' Sözleriyle yarışmanın ilk günlerinde iddiasını ortaya koymuştu.