MasterChef’te bu akşam dokunulmazlığı kim kazandı? 29 Kasım MasterChef 2020 3. dokunulmazlık oyununu kazanan

MasterChef Türkiye’de bu akşam haftanın son dokunulmazlık oyunu oynandı. MasterChef eleme gecesinde dokunulmazlık oyununda Tayland mutfağına ait yemekler yapıldı. Mavi takım ve Kırmızı takım, dokunulmazlığı kazanmak için kıyasıya bir rekabete girişti. 29 Kasım MasterChef 110. bölümde nefes kesen mücadele sonunda şefler, dokunulmazlığı kazanan takımı ilan etti. Peki, MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef 2020’de 3. Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 29.11.2020 22:56
Değiştirme Tarihi: 29.11.2020 22:56
MasterChef’te bu akşam dokunulmazlığı kim kazandı? 29 Kasım MasterChef 2020 3. dokunulmazlık oyununu kazanan

Ekranların sevilen yarışması MasterChef Türkiye’de bir hafta daha geride kaldı. MasterChef 2020’de son sekize kalan yarışmacılar ile başlayan 15. haftada kaptanlar Ebru ve Sefa oldu. Bu iki kaptan tarafında oluşturulan Mavi takım ve Kırmızı takım arasında bu akşam son dokunulmazlık oyunu oynandı. İlk iki oyunda iki takımda birer kez dokunulmazlığı kazanmıştı. 29 Kasım Pazar günü MasterChef’in 110. Bölüm 3. dokunulmazlık oyunu detayları haberimizde.

MASTERCHEF’TE DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’de takımlar, dokunulmazlık oyunu için son kez karşı karşıya geldi. Şefler, dokunulmazlık oyunu konseptini Tayland Mutfağı olarak açıkladı. Takımlar, beş çeşit yemekten oluşan bu menüyü en iyi şekilde hazırlamak için birbirleriyle ve zamana karşı yarıştı. Bu yemeklerin hazırlanması için takımlara verilen süre bir saat idi. Sürenin sonunda şefler, yemeklerin tadımını yaptı ve daha başarılı olan takımı açıkladı. Şeflere göre Mavi takım, bu akşam üç yemekte daha başarılı oldu. Böylece haftanın son dokunulmazlığını kazanan Mavi takımda Serhat, Özgül ve Ebru son yediye kalmayı garantileyen yarışmacılar oldu.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNDA HANGİ YEMEKLER YAPILDI?

MasterChef’te bu akşam Tayland mutfağından şu yemeklerin yapılması istendi.

1 - Tom Kha Kai

2 - Money Bag (Dumpling)

3 - Karidesli Pad Thai

4 - Beef Masaman Curry (Dana bonfileden)

5 - Mango sticky Rice