MasterChef’te bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 9 Eylül MasterChef 2020’de kazanan isim

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerini ekran başına kilitleyen yarışma programı MasterChef Türkiye 2020'de haftanın ikinci bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim, bu akşam yapılan oyun sonrasında belli oldu. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım yarışmacıları bu akşam bireysel dokunulmazlık oyununda kıyasıya bir mücadele verdi. Bireysel dokunulmazlık oyununda Mehmet Şef’in tabağı olan dana filetoyu en iyi pişiren 1 kişi bireysel dokunulmazlığın sahibi oldu. Peki, 9 Eylül MasterChef 2020'de bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 09.09.2020 23:27
Değiştirme Tarihi: 09.09.2020 23:27
MasterChef’te bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 9 Eylül MasterChef 2020’de kazanan isim

MasterChef'te bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı sorusunun yanıtı, izleyicilere keyifli ve neşeli anlar yaşatan yemek yarışması programı MasterChef 2020’nin izleyicileri tarafından sorgulanan ve merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım, bireysel dokunulmazlık oyununda mücadele etti ve Mehmet Şef’in dana fileto tabağını hazırlayan en iyi isim, bireysel dokunulmazlığın sahibi oldu. Peki, 9 Eylül MasterChef 2020'de bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim kim oldu?

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye 2020'de bu akşam dokunulmazlık oyununu kaybeden Mavi Takım yarışmacıları, daha sonrasında bireysel dokunulmazlık oyununda, eleme adayı olmamak için büyük bir mücadele verdi. Bireysel dokunulmazlık oyununda Mehmet Şefin istediği dana fileto yemeğini yapan yarışmacılar arasından, en iyi tabağı çıkaran isim bireysel dokunulmazlığın sahibi oldu. Heyecan dolu oyunun ardından şeflere tadım yaptıran yarışmacılar arasında en iyi tabağı çıkaran ve bu haftanın ikinci bireysel dokunulmazlığını kazanan isim MasterChef Emir Elidemir oldu.

MASTERCHEF TÜRKİYE'DE HAFTANIN İLK ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye'nin dün akşam ekrana gelen 49. bölümünde haftanın ilk iki eleme adayı belli oldu. Dokunulmazlığı kaybeden mavi takımda bireysel dokunulmazlığı kazanan Berker oldu ve eleme potasına Duygu’yu gönderdi. Böylelikle haftanın ilk eleme adayı Duygu oldu.
Mavi takım yarışmacıları daha sonrasında eleme oylaması yaparak bir eleme adayı daha ortaya çıkardı. Eleme potasında daha fazla oy alarak haftanın ikinci eleme adayı olan isim Furkan oldu.

BU HAFTANIN MAVİ VE KIRMIZI TAKIM YARIŞMACILARI

Mavi takım: Esra, Emir, Furkan, Berker, Özgül, Ebru, Ayyüce, Duygu

Kırmızı takım: Arem, Serhat, Barbaros, Tanya, Sefa, Uğur, Celal, Eray