MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef Türkiye’de haftanın 3. eleme adayı kim oldu?

MasterChef Türkiye’de bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu nefes kesti. Menülerini kendilerinin oluşturduğu ve karşılıklı iddiaların havada uçuştuğu dokunulmazlık oyununu kaybeden takım, bireysel dokunulmazlık oyununda Danilo şefin imza tabağını hazırlamaya çalıştı. Eleme potasına girmemek için en iyi tabağını hazırlamaya çalışan yarışmacılar, el becerilerini ortaya koydu. Peki, MasterChef’te bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Dokunulmazlığı kazanan kimi eleme potasına gönderdi? İşte 17 Eylül MasterChef Türkiye bireysel dokunulmazlık oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 17.09.2020 23:27
Değiştirme Tarihi: 18.09.2020 00:45

TV8’in fenomen yarışma programı MasterChef Türkiye 2020’de bu akşam haftanın 2. dokunulmazlık oyunu oynandı. Mücadeleyi kaybeden takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. MasterChef’te takım arkadaşları ile kıyasıya rekabete giren yarışmacılar, Danilo şefin imza tabağını hazırlamaya çalıştı. 17 Eylül Perşembe akşamı ekrana gelen MasterChef 2020’in 57. bölümünde en iyi tabağı hazırlayarak dokunulmazlığı kazanan isim, bir arkadaşını eleme potasına gönderdi. Peki, MasterChef’te bu akşam bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef Türkiye’de haftanın 3. Eleme adayı kim oldu?

BU AKŞAM DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef’te bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununa “Sıfır Atık” projesi damgasını vurdu. Mavi takım ve Kırmızı takım, lezzet rekabeti ile birlikte daha az atık çıkarmak için mücadele ettiler. Takımlara yapılacak dört çeşit yemek için verilen süre 45 dakika idi. Süre bitiminde atık miktarı tartımı sonrasında artı bir puanı kazanan takım, Mavi takım oldu. Yemeklerde de iki yemekte şeflerin onayını alan Mavi takım, bu akşam MasterChef’te 2. Dokunulmazlığı kazanan takım oldu.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef 2020’de bu akşam dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım, bireysel dokunulmazlık oyunu için siyah önlükleri giydi ve mutfağa girdi. Danilo şefin imza tabağı “Vitello tonnato” için yarışmacılara verilen süre 45 dakika idi. Süre sonunda tabağını bitiremeyen tek yarışmacı Tanya idi. Diğer yarışmacıların hazırladığı tabaklarda tadım yapıldı. Şefler, oybirliği ile kazanan yarışmacıyı açıkladı. Oyunda son ikiye kalan isimler Berker ve Eray oldu. Bu gecenin en iyi tabağını hazırlayan, Danilo şefin tabağına en yakın şekilde hazırlayan Eray, bireysel dokunulmazlığı kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

BARBAROS'UN TALİHSİZLİĞİ!

MasterChef Türkiye'de bu akşam bireysel dokunulmazlık oyununda Barbaros talihsiz bir kaza geçirdi. Oyun bitiminde şeflere hazırladığı tabağı tadım için götürürken çöp kovasına takıldı. Ve elindeki tabağı düşürdü. Morali çok bozulan Barbaros'u arkadaşları teselli etmeye çalıştı.

HAFTANIN 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef Türkiye 2020'de bu akşam bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Eray oldu. 3. dokunulmazlığı kazanan Eray, takım arkadaşları arasından eleme potasına gönderdiği isim Sefa, bu haftanın 3. eleme adayı oldu.